Olympijské výsledky v plávaní WTOP

Sobotňajší zápas Muži, 400 m, jednotlivci Medley 1 1. Jose Lopez, Portugalsko, 4: 16,52. 2 – Tomáš Peribonio Avila, Ekvádor, 4: 18,73. 3. Ron …

Sobota

muži

400 m polohové preteky jednotlivcov

teplo 1

1. Jose Lopez z Portugalska 4:16:52.

2. Tomáš Peribonio Avila Ekvádor, 4: 18,73.

3. Ron Polonsky, Izrael, 4: 21,50.

4. Christoph Mayer, Lichtenštajnsko, 4:25, 17.

5- Luis Amegdio Vega Torres z Kuby 4: 27,65.

Zahrejte 2

1. Juan Luis Ponce Ramon zo Španielska 4: 12,67.

2. Se-Bom Lee, Austrália, 4: 15,76.

3. Arjan Kniping of Holland 4: 15,83.

4. Maxim Steubin, Rusko 4: 16,21.

5 – Jarrod Arroyo, Portoriko, 4:17:46 hod.

6. Richard Nagy, Slovensko, 4: 18,29.

7. Wang Hsing Hao, Taiwan, 4: 19,06.

8. Maxim Schimberv, Azerbajdžan, 4:19:40 hod.

3. zahrejte

1. Lewis Clareport, Nový Zéland, 4:09:49 hod.

2. Chase Calish, USA, 4: 09,65.

3. David Verasto, Maďarsko, 4: 9,80.

4. Max Litchfield, Británia, 4:10:20.

5. Yuki Ikari z Japonska 4: 12,08.

6. Peter Pernik, Maďarsko, 4: 12,38.

7. Apostolos Papastamos, Grécko, 4: 12,50.

8. Brody Paul Williams, Británia 4: 17,27.

Zahrejte 4.

1. Brendon Smith, Austrália, 4: 09,27.

2. Alberto Razzetti, Taliansko, 4: 09,91.

2. Jay Leatherland, USA, 4: 09,91.

4. Lyon Marchand, Francúzsko 4: 10,09.

5. Daya Seto, Japonsko 4: 10,52.

6. Wang Xun, Čína, 4: 10,63.

7. Jacob Heidetmann, Nemecko, 4:12.

8. Pier Andrea Mattiazzi, Taliansko, 4: 16,31.

400m voľný spôsob

teplo 1

1. Eduardo Cisternas, Čile, 3: 54,10.

2. Igor Moon, Mozambik, 3:56:56.

3. Irakli Reishvili, Gruzínsko 3: 57,49.

4. Philip Derkoski, Macedónsko, 4: 03,34.

Zahrejte 2

1 – Alfonso Maestre, Venezuela 3: 47,14.

2. Martin Bau, Slovinsko, 3: 52,56.

3. Joaquin Vargas, Peru, 3: 52,94.

4. Aflah Brawira, Indonézia, 3: 55,08.

5. Wesley Tekiariki Roberts, Cookove ostrovy, 3: 55,65.

6. Wilson Sim, Malajzia, 3: 58,25.

7. Alex Sobers, Barbados 3: 59,14.

8. James Freeman, Botswana, 4: 03,10.

3. zahrejte

1. Švajčiar Antonio Djakovic 3: 45,82.

2. Marwan Aly Elkamash, Egypt, 3: 46,94.

3. Kregor Zirk, Estónsko, 3: 47,05.

4 – Rusko Alexander Egorov 3: 47,71.

READ  Producent UMaine Bob Corcom končí vo funkcii trénera národného hokejového tímu

5. Henrik Christiansen, Nórsko, 3: 48,88.

6- Zach Reed, Nový Zéland, 3: 49,85.

7. Lee Hoojun z Južnej Kórey 3: 53,23.

8. David Aubry, Francúzsko 3: 55,01.

Zahrejte 4.

1 – Henning-Bennett Mohleitner, Nemecko, 3: 43,67.

2. Felix Obwick, Rakúsko, 3: 43,91.

3- Gabriel Detti, Taliansko, 3: 44,67.

4. Ahmed Hafnaoui, Tunisko, 3: 45,68.

5. Guilherme Costa, Brazília, 3: 45,99.

6. Lucas Martins, Nemecko, 3: 46,30.

7. Dnes Rapsys, Litva 3: 46,32.

8. Kieran Bird, Británia 3: 48,55.

teplo 5

1. Elijah Winnington, Austrália 3: 45,20.

1. Jack McLoughlin, Austrália 3: 45,20.

3. Kieran Smith, USA, 3: 45,25.

4. Jake Mitchell, USA, 3: 45,38.

5. Marco di Tullio, Taliansko, 3: 45,85.

6. Gabor Zombori, Maďarsko, 3: 47,99.

7- Ji Xingyi, Čína, 3:48, 27.

8. Martin Malyutin, Rusko, 3: 49,49.

100 m hrudník

teplo 1

1. Mika Massey, Americká Samoa, 1: 04,93.

2. Muhammad Issa Ahmed, Brunej Darussalam, 1: 08,65.

3. Amini Fonua, Tonga, kráľovná mliekarní.

Zahrejte 2

1. Jeremy DeBlanche, Švajčiarsko, 1: 00,29.

2. Amro Al-Wir, Jordánsko, 1: 02,17.

3. Adriel Sanes, Americké Panenské ostrovy, 1: 02,43.

4. Julio Hurigo, Honduras, 1:02:45 h.

5. Sebastien Kouma, Mali, 1: 02,84.

6. Abobakr Abass, Sudán, 1: 04,46.

3. zahrejte

1. Matti Matsun, Fínsko, 1: 00,02.

2. Bernhard Reitshammer, Rakúsko, 1: 00,41.

3. Jorge Murillo Valdes, Kolumbia, 1: 00,62.

4. Lyubomir Epitropov, Bulharsko, 1: 00,71.

5. Andre Kleppenberg Grindheim, Nórsko, 1: 00,86.

6. Gabe Mastromatteo, Kanada, 1: 01,56.

7. Josue Dominguez Ramos, Dominikánska republika, 1: 01,86.

8. Isaac Bastian, Bahamy, 1: 01,87.

Zahrejte 4.

1. Cho Sungjae z Južnej Kórey 59,99.

2. Izaac Stubblety-Cook, Austrália, 1: 00,05.

3 – Denis Petrashov, Kirgizsko, 1: 00,23.

4. Darraj Green, Írsko, 1:00:30.

5. Theo Bossier, Francúzsko, 1: 00,75.

6. Cayo Bombotes, Brazília, 1: 00,76.

7. Gedrios Titenis, Litva, 1: 00,92.

8. Michael Holley z Južnej Afriky 1: 01,22.

teplo 5

1. Michael Andrew, USA, 58,62.

2. James Welby, Británia, 58,99.

3. Lukas Joachim Matzerath z Nemecka 59,40.

4. Andrius Sedlauskas, Litva 59,46.

5- Anton Chubkov (Rusko) 59,55.

READ  Hlavný skauting v Edmontone Oilers v Dallase hostí svet do 18 rokov

6- Dmitrij Balandin Kazachstan 59,75.

7. Caspar Corbo, Holandsko, 1: 00.13.

8. Tobias Berg, Dánsko, DQ.

Zahrejte 6.

1 – Arno Kamenga z Holandska 57,80.

2. Andrew Wilson, USA, 59.03.

3 – Iľja Šimanovič, Bielorusko, 59,33.

4- Ryoya Mura z Japonska 59,40.

5. Fabian Schwengenschlögel, Nemecko, 59,49.

6- Berkay Ugritter, Turecko, 59,82.

7. Matthew Wilson, Austrália, 1: 00,03.

8. Kappa Celady, Srbsko, 1: 00,19.

teplo 7

1. Adam Petty, Británia, 57,56.

2 – Niccolo Martinini, Taliansko, 58,68.

3- Yan Zibei, Čína, 58,75.

4. Felipe Lima z Brazílie 59,17.

5. Federico Poggio (Taliansko) 59,33.

6- Rusko Kirill Prigoda 59,68.

7- Huseyin Saki, Turecko, 59,87.

8. Shuma Sato, Japonsko, 01: 00.04.

žena

100m motýlik

teplo 1

1. Mariam Sheikhalizadehkhanghah, Azerbajdžan, 1: 01,37.

2. Aniqah Gaffoor, Srí Lanka, 1: 05,33.

3. Yusra Mardini, olympijský tím MOV pre utečencov, 1: 06,78.

Zahrejte 2

1. Eileen Walsh, Írsko, 59.35.

2. Pravidlo o náprave, Filipíny, 59,68.

3 – Dalma Sebastian, Maďarsko, 59,79.

4 – Luana Alonso, Paraguay, 1: 00,37.

5. Jeserik Pinto, Venezuela, 1: 00,60.

6. Miriam Sheehan, Portoriko, 1:02:49 hod.

3. zahrejte

1 – Margaret McNeil, Kanada, 56,55.

2. Marie Wattel, Francúzsko, 57,08.

3. Claire Karzan z USA 57,49.

4 – Catherine Savard, Kanada, 57,51.

5. Rusko, Arina Surková, 58. februára 2020

6. Maria Ogulkova zo Švajčiarska 58,22.

7- Lana Podar, Bosna a Hercegovina, 58,32.

8- Erin Gallagher z Južnej Afriky 59,69.

Zahrejte 4.

1. Sarah Sjström, Švédsko 56,18.

2. Tori Hosky, USA, 56,29.

3 – Anastasia Shkordai, Bielorusko, 56,99.

4- Elena Di Lido z Talianska 57,41.

5- Ellaria Bianchi, Taliansko, 57,70.

6- Rusko, Svetlana Shimmerova, 58.04.

7. Anastasia Gorbenko, Izrael, 58,23.

8. Farida Othman z Egypta 58,69.

teplo 5

1. Emma McKeown, Austrália, 55,82.

1 – Zhang Yufei, Čína, 55,82.

3. Louise Hanson, Švédsko, 56,97.

4- Anna Ntontonaki z Grécka 57,75.

5. Brianna Throssell, Austrália, 58,08.

6. Harriet Jones, Británia, 58,73.

7- Emily Beckmann, Dánsko, 58,84.

8- Ahn Se-Hyun z Južnej Kórey 59,32.

400 m polohové preteky jednotlivcov

teplo 1

1. Katja Fine, Slovinsko 4: 44,66.

2. Azzahra Permatahani, Indonézia, 4: 54,54.

3. Virginia Bardash Martin, Argentína, 5:01.

READ  Albert Rusnak z Realu Salt Lake opustil tím Slovenska na majstrovstvá Európy........................................ ..........................

Zahrejte 2

1 – Yui Ohashi, Japonsko, 4: 35,71.

2. Hali Flickinger, USA, 4: 35,98.

3- Victoria Mihalivari Farkas, Maďarsko, 4: 35,99.

4. Ellaria Cusinato, Taliansko, 4: 37,37.

5. Yu Yiting, Čína, 4: 41,64.

6- Tessa Ciblocha, Kanada, 4:44, 54 rokov.

7. Sydney Bikrim, Kanada, DNS.

3. zahrejte

1. Emma Wayant – USA – 4: 33,55.

2. Amy Willmott, Británia 4: 35,28.

3- Mireia Belmonte, Španielsko, 4: 35,88.

4. Katinka Hoszow z Maďarska 4: 36,01.

5. Sarah Franceschi, Taliansko, 4: 39,93.

6- Anya Krivar, Srbsko, 4: 40,50.

7. Ageha Tanigawa, Japonsko, 4: 41,76.

8. Fantine Lesaffre, Francúzsko, 4: 41,98.

4 x 100 m voľné relé

teplo 1

1. Británia (Lucy Hope; Anna Hopkin; Abby Wood; Freya Anderson) 3: 34,03.

2. USA (Olivia Smoliga; Katie D. Love; Alison Schmidt; Natalie Hinds) 3: 34,80.

3. Dánsko (Pernille Blume; Signe Bro; Julie Kepp Jensen; Jeanette Ottesen) 3: 35,56.

4. Švédsko (Sarah Sejstrom; Michelle Coleman; Louise Hanson; Sarah Junivik), 3: 35,93.

5. Francúzsko (Beryl Gastaldello; Charlotte Bonnet; Margaux Fabre; Anouchka Martin) 3: 36,61.

6. Brazília (Larissa Oliveira; Ana Carolina Vieira; Eteni Medeiros; Stephanie Balduccini) 3: 39,19.

7. Hongkong (Tam Hoi Lam, Cheng Kamil Lili Mi alebo Hoi Shun Stefani, Ho Nam Wai Tenki), 3: 43,52.

Zahrejte 2

1. Austrália (Mollie O’Callaghan; Meg Harris; Madison Wilson; Bronte Campbell) 3: 31,73.

2. Holandsko (Kim Bosch; Ranomy Kromovidjogo; Marit Steenbergen; Fimke Heemskerk), 3: 33,51.

3. Kanada (Kayla Sanchez; Taylor Rock; Rebecca Smith; Penny Oleksiak) 3: 33,72.

4- Čína (Cheng Yujie; Zhu Menghui; Ai Yanhan; Wu Qingfeng) 3: 35,07.

5. Japonsko (Shihiro Igarashi; Rikaku Iki; Natsume Sakai; Rika Omoto) 3: 36,20.

6- Rusko (Daria Ustinova; Arina Surkova; Elizaveta Klivanovich; Veronika Androsenko) 3: 38,25.

7. Nemecko (Lisa Hobink; Annika Braun; Marie Petrushka; Hannah Kochler) 3: 39,33.

8. Česká republika (Barbora Simanová; Kristína Horská; Barbora Janíková; Annika Apostalon) 3: 42,40.

Autorské práva © 2021 Associated Press. Všetky práva vyhradené. Tento materiál nesmie byť publikovaný, vysielaný, písaný alebo redistribuovaný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *