Newtown čelí po ťažkej európskej porážke nesplniteľnému snu

Newtown sa snaží prebojovať do 3. kola kvalifikácie Ligy UEFA po tom, čo ho na Slovensku porazili o tri góly v prvom polčase.

A Robbins prehral 4:1 v prvom zápase 2. kola kvalifikácie na ihrisku Spartaka Trnava, majstra Slovenska, napriek gólu Henryho Queensa z prvého polčasu, ktorý v prvom polčase nakrátko vyrovnal červenú sieť. polovicu.

Hetrik Bamidela Youssefa v priebehu 27 minút prvého polčasu však stačil na to, aby hostia dostali jasnú výhodu pri vyrovnávajúcom góle.

Spartak sa dostal do vedenia v 17. minúte, keď Youssef prestrelil Davida Jonesa z 10 metrov po tom, čo Newtown nedokázal upratať loptu.

Cymru Premier League však vyrovnala po tom, čo Queens využil oslabenie brankára a v 23. minúte sa dotiahol na slabý zásah.

Domáci však získali späť svoje vedenie v 41. minúte, keď Youssef otvoril telo, keď dal čas na strelu a trafil sieť proti Jonesovi.

O dve minúty neskôr, boli tri hodiny, keď Youssef zavŕšil svoje trojité víťazstvo, keď využil roztrhané Newtown a skóroval svoj domov.

Vyrovnanie bolo mimo dosahu Newtownu, keď 15 minút pred koncom zápasu pridal štvrtý gól Ivan.

The Reds budú dúfať v obrat, keď budú budúci štvrtok (18:00) hostiť Slovákov v Oswestry.