Neskorý gól Mac dáva Slovensku výhru 2: 1 nad Ruskom | Šport

Slovensko Robert Mack oslavuje 30. marca 2021 na štadióne Antona Malatinskiho v Trnave svoj druhý gól proti Rusku. – Reuters

Prihláste sa na našu stránku kábel Kanál, kde získate najnovšie informácie o novinkách, ktoré potrebujete vedieť.

TRNAVA (Slovensko) 31. marca – Neskorý gól Roberta Macka včera priniesol Slovensku v kvalifikácii skupiny H 8 Svetového pohára 8 nad Ruskom víťazstvo 2: 1, keď sa hostia dostali pod oneskorený tlak hostí, aby sa držali víťazstva.

Milan Skriniar dal hostí v 38. minúte, keď obranca Interu Miláno minul vlastnú bránu a hlavičkou skóroval po rohovom kope od Maca.

Rusko – ktoré bude po získaní žltej karty v budúcom zápase proti Chorvátsku absentovať v Rifaate Zemaltdinov – remizovalo v 71. min. Po odraze od siete Mario Fernandeza.

Ale Mac strelil víťazný gól o tri minúty neskôr, keď využil prihrávku Thomasa Hobokana do šestnástky, potom porazil dvojicu ruských obrancov a vrazil loptu popri ruskom brankárovi Antonovi Shonenovi.

Rusko je na čele skupiny H so šiestimi bodmi s Chorvátskom, zatiaľ čo Slovensko zaostáva o jeden bod. V ostatných zápasoch skupiny zvíťazilo Chorvátsko nad Maltou 3: 0, zatiaľ čo Cyprus zvíťazil nad Slovinskom 1: 0. Reuters