Najdôležitejšie momenty zápasu Slovenska so Španielskom na ME 2020: Španielsko rozdrví Slovensko 5:0 a postúpi do osemfinále

• V stredu 23. júna 2021 o 23:33

To je všetko, čo pre vás dnes máme. Ďakujeme, že ste sa k nám pridali. Ale ešte sme neskončili, pretože nás čakajú dva chutné súboje. uvidíme sa tam? uvidíme sa tam!

• V stredu 23.6.2021 o 23:30 hod

kuknúť! kuknúť! kuknúť! Španielsko porazí Slovensko 5:0 a postúpi do osemfinále. Aký skvelý výkon.

• V stredu 23. júna 2021 o 23:21

• V stredu 23. júna 2021 o 23:10 hod

75' Striedajú! Ďalšie zmeny v Španielsku. Oyarzabal, ktorý mnohí očakávali, že nastúpi už dnes večer, nahradí Morena, kým Traore nastúpi za Azpilicuetu. Nemali by ste hrať pravého obrancu, ale nikdy neviete.

• V stredu 23. júna 2021 o 23:05

71' Gooooooooool! A Pau Torres je zapojený. Páni, nie je nič, čo by Španielsko práve teraz nedokázalo. Laporte prikyvoval z priameho kopu a premenil ho na Torresa pri vzdialenejšej žrdi. Dúbravka zachránil loptu, ale lopta sa po odraze od Kuka dokotúľala do siete

• V stredu 23. júna 2021 o 23:04

71 Thiago nastúpi za Busquetsa a Pau Torres za Erica Garciu

• V stredu 23. júna 2021 o 22:58

67' Gooooooooool! Španielsko drví Slovensko, tu si prvý dotyk pripisuje Torres. Španielsko rozohralo rohový kop nakrátko, Pedri prihral Sarabiovi, zvnútra šestnástky na pravej strane a centroval nízko, keď Torres napálil loptu do zadnej siete.

• V stredu 23. júna 2021 o 22:56

65' Španielsko Sub! Ferran Torres nahrádza Alvara Moratu.

• V stredu 23. júna 2021 o 22:51

Cieľ! Robert Lewandowski stiahol jednu o dve minúty neskôr. Dobre dobre dobre….

• V stredu 23.6.2021 o 22:50 hod

Cieľ! Forsberg strelil ďalší gól do siete. Švédsko 2:0 Poľsko

• V stredu 23. júna 2021 o 22:48

Euro 2020: Španielsko vedie 3:0

56' Gooooooooool!! Jordi Alba zľava sekne loptu späť do pokutového územia a Pablo Sarabia ľavačkou nachádza dolný roh na prvú strelu.

• V stredu 23. júna 2021 o 22:43

• V stredu 23. júna 2021 o 22:37 hod

Namiesto Dudu a Hromadu prichádzajú Lobotka a Doris.

• V stredu 23. júna 2021 o 22:36

• V stredu 23. júna 2021 o 22:21

Polovičný čas! Zábavná prvá polovica sa skončila. Španielsko by odtiaľto malo vykonávať svoju prácu pohodlne.

• V stredu 23. júna 2021 o 22:19 hod

45+3' Góóóól! Laporte skóruje hneď v prvom mesiaci v Španielsku. Z Francúzska do Španielska mohol Laporte zabezpečiť pre svoj nový tím miesto na R16. Po dosiahnutí bránky hráči Slovenska zneškodnili rohový kop. Pedri vrátil loptu do pokutového územia. Podarilo sa mu to Moreno, ktorý zdvihol loptu na miesto, kde Laporte skrútenou hlavičkou našiel zadnú časť siete.

• V stredu 23.6.2021 o 22:18 hod

45+2' Skvelý blok. Sarabia, zľava, pláva jemnú dodávku do blízkeho boxu. Snaží sa dostať k Moratovi, no Škriniar mu zablokoval cestu čistou hlavičkou

• V stredu 23. júna 2021 o 22:16

Slovensko vs Španielsko Euro 2020

• V stredu 23.6.2021 o 22:15 hod

K veľmi napínavému prvému polčasu pridali 4 minúty.

• V stredu 23. júna 2021 o 22:08

36' Veda ju zachránila! Napokon Slovák Hromanda strelou z hĺbky našiel Dudu, ktorý z 20 metrov prepálil domácich. Urobil chybu, ale muselo sa mu uľaviť, keď videl, ako vlajka stúpala.

• V stredu 23. júna 2021 o 22:01

30' Gooooooooool! Je to vlastný gól od Dúbravky. Ach chlapče! Aká katastrofa pre Slovensko. Španielsko má šťastie. Po príchode na bránu vnikol do pokutového územia Sarabia a nastrelil loptu. Lopta narazí do brvna a balóny vyletia do vzduchu. Dúbravka sa snaží napáliť loptu nad brvno, no napokon si ju zrazil volejom do vlastnej siete.

• V stredu 23. júna 2021 o 21:55

• V stredu 23. júna 2021 o 21:53

20' a znova! Tieto dve minúty predstavujú momentku doterajšej cesty Španielska. Tvoriť, vytvárať, chýbať. Azpilicueta prerezal loptu dovnútra sprava a jednu zakrútil zľava do stredu. Je to vidieť aj cez tie najjemnejšie dotyky Moratu a porazil Pedriho na zadnej tyči.

• V stredu 23. júna 2021 o 21:51

19 „Aká príležitosť! Pedri zľava berie ďalšiu Sarabiu s Dinkovou broskyňou v krabici. Sarabia však nedokázala premeniť

• V stredu 23. júna 2021 o 21:46

Nie je prekvapením, že Španielsko začalo preberať moc. Mali skórovať z pokutového kopu.

• V stredu 23. júna 2021 o 21:42

11' Uložené! Dúbravka robí úžasný zákrok. Uhádne správny smer a vydá sa doprava a Morata premárni ďalšiu šancu.

• V stredu 23. júna 2021 o 21:41

11' Pokutový kop nariadený!!! Španielsko má pokutový kop

• V stredu 23. júna 2021 o 21:40

Hodnotenie pokutového kopu v 8. minúte! Koke sa v šestnástke Slovenska dostáva medzi muža a loptu a kope ho Satka, predtým ako rozhodca Kuipers udelí Španielovi priamy kop.

• V stredu 23. júna 2021 o 21:39

8' Sarabia z hĺbky poslal dlhú loptu na vzdialenejšiu žrď, ale Dúbravka sa pohodlne zhromažďuje v bráne Slovenska.

• V stredu 23. júna 2021 o 21:36

4' Uložiť! Moreno prihral zľava do šestnástky Moratovi, ten nastrelil nízky, ťažký center na bránu, no brankár Slovenska Dúbravka ho zneškodnil.

• V stredu 23. júna 2021 o 21:35

Cieľ v Rusku. Emil Forsberg dáva Švédsku vedenie. To je dobrá správa pre Španielsko

• V stredu 23. júna 2021 o 21:31

1' Výkop! Sme v Seville. Španielsko je biele a Slovensko modré

• V stredu 23. júna 2021 o 21:28

• V stredu 23. júna 2021 o 21:24

Vychádzajú rozhodcovia, za nimi Slovensko a potom Španielsko. Je čas na štátnu hymnu.

• V stredu 23. júna 2021 o 21:19

• V stredu 23. júna 2021 o 21:17 hod

Dokáže Busquets urobiť rozdiel?

Pravda teda. Od výkopu nás delí menej ako 15 minút. Dokáže Busquets inšpirovať Španielsko k návratu?

• V stredu 23. júna 2021 o 21:12

Enrique novinárom povedal: „Slovensko veľmi sťažuje skórovať proti nim a kvalifikovala by ho aj remíza. Je veľmi ťažké preniknúť do centrálneho kanála, pretože túto oblasť prepĺňajú mnohými hráčmi. Tento zápas pokračuje.“ “ Byť tvrdší, ako väčšina ľudí očakáva.

„S komplikáciami sme čelili len v prvých dvoch zápasoch a veľmi podobným komplikáciám budeme čeliť znova. Sme však pripravení.“

• V stredu 23. júna 2021 o 21:07

Slovensko-LWDDW

Španielsko – DDWDW

• V stredu 23. júna 2021 o 21:01

• V stredu 23. júna 2021 o 20:59

Správy z národného tímu Španielska: Uskutočnili sa 4 zmeny

Sergio Busquets je konečne späť Nahradí Rodriho.

Cesar Azpilicueta a Eric Garcia nahrádzajú Marcosa Llorenteho a Pau Torresa

Pablo Sarabia nahrádza v útoku Daniho Olma.

• V stredu 23. júna 2021 o 20:55 hod

Slovensko urobilo dve zmeny, Patrika Hrušovského a Martina Koscielníka nahradili Jakub Hromada a Lukáš Hraslin.

• V stredu 23. júna 2021 o 20:50 hod

Simon, Azpilicueta, Garcia, Laporte, Jordi Alba, Koke, Busquets, Gonzalez, Sarabia, Morata, Moreno.

ponorky: De Gea, P Torres, Marcos Llorente, Thiago, F Torres, Sanchez, Gaya, Rodri, Fabian, Olmo, Traoré, Oyarzabal.

• V stredu 23. júna 2021 o 20:49

Dúbravka, Pekaric, Satka, Škriniar, Hobokan, Kuča, Hromada, Haraslin, Hamšík, Mack, Duda.

ponorky: Valgent, Grigoš, Weiss, Suslov, Beneš, Kuciak, Hrosowski, Hanko, Ďurriš, Lobotka, Rudák, Koscielník.

• V stredu 23. júna 2021 o 18:57

Euro 2020, Slovensko verzus Španielsko – naživo!

Dobrý deň, vitajte na našom živom blogu o Euro 2020, Slovensko vs Španielsko. Začína sa futbalový zápas, ktorý preverí hranice Španielska, kde sa tento rok skutočne trápilo. Slovensko bolo lepším mužstvom s dobrým kádrom a Španielsko bude dúfať, že nájde cestu späť na svoju úroveň.