Miestny športový rozpis okresu Cayuga na nedeľu 31. októbra | miestny šport

Nedeľa 31. októbra

Port Byron vs. Little Falls, na VVS, divízia III, finále D triedy, 15.00 hod.

Pondelok 1. novembra

Skaneateles vs. Cazenovia, Jamesville-DeWitt, finále divízie III triedy B, 19:30.

Nedeľa 31. októbra

NBC Cup Series – NASCAR: Xfinity 500, kvalifikačné kolo 8, Martinsville Speedway, Martinsville, Va. , 14:00

FS1 – NHRA: Kvalifikácia 2, Las Vegas Motor Speedway, Las Vegas (nahrávka), 16:00

FS1 – NHRA: Dodge // SRT NHRA Nationals Uvádza Pennzoil, Las Vegas Motor Speedway, Las Vegas, 17:00.

CBSSN – FIM Motocross: MX2, Petramurata, Taliansko (nahrávka), 21:00

CBSSN – FIM Motocross: MXGP, Petramurata, Taliansko (zaznamenané), 22:00 hod.

Ľudia čítajú aj…

CBSSN – PWBA: Championship Tour, Reno, Nevada, 17.00 hod.

BTN – Indiana v Marylande, 13:00

PAC-12N – Stanford vo Washingtone, 17:00

PAC-12N – Kalifornia na Oregon Street, 19:00

SECN – Majstrovstvá juhovýchodu: TBD, prvé kolo, 14:00

BTN – Turnaj veľkej desiatky: Ohio Street v Purdue, štvrťfinále, 15:00

PAC-12N – Stanford at Southern Cal, 15:00

Univerzitný volejbal (ženy)

ESPNU – Wisconsin v Bordeaux, 12:00 hod.

SECN – Georgia v Alabame, 12:00

ESPNU – Západná Virgínia na Iowa Street, 14:00 hod.

ESPNU – Washington na Kalifornskej univerzite, 19:00 hod.

NBCSN – Zimné olympijské skúšky: zmiešaná štvorhra, finále, Elvereth, Minnesota, 20:00

GOLF Tour – PGA: The Butterfield Bermuda Championship, Final Round, Port Royal Golf Course, Southampton, Bermuda, 13:00.

FS1 – NYRA: Americký deň pretekov, 12:30 hod.

FS2 – NYRA: Americký deň pretekov, 16:00

FOX – Majstrovstvá sveta: Houston v Atlante, zápas 5, 20:00.

NBATV – Utah v Milwaukee, 19:00

CBS – Miami v Buffale, 13:00

Fox – Philadelphia v Detroite, 13:00 hod.

Fox – Tampa Bay v New Orleans, 16:25 hod.

NBC – Dallas, Minnesota, 20:20 hod.

NHLN – NY Rangers v Seattli, 21:00

READ  Tabuľka Euro 2020, plán: ako sledovať v televízii, živé vysielanie, čas začiatku, výsledky: pokrok Dánska

NBCSN – Premier League: Harlequins Muslims (zaznamenané), 23:00

NBCSN – Premier League: Leeds United v Norwich City, 10:00

NBCSN – Premier League: West Ham United v Aston Ville, 12:30

CBSSN – Serie A: Neapol v Salernitane, 13:00

ESPN – MLS: Sporting KC v Minnesote United, 13:00

CBSSN – NWSL: Louisville FC na ihrisku NJ/NY Gotham FC, 15:00

TENIS – Viedeň-ATP, St. Petrohrad – ATP, Courmayeur – WTA, Kluž – Napoca – finále WTA, 9:00 hod.

Tenis – úvodné kolá Paríž – ATP; Skupinová fáza finále pohára Billie Jean King: Francúzsko vs. Kanada, Bielorusko vs. Belgicko, Česká republika vs. Nemecko, Španielsko vs. Slovensko, 5:30 (pondelok)

Tenis – úvodné kolá Paríž – ATP; Skupinová fáza finále pohára Billie Jean King: Francúzsko vs. Kanada, Bielorusko vs. Belgicko, Česká republika vs. Nemecko, Španielsko vs. Slovensko, 6:00 (pondelok)

Pondelok 1. novembra

FS1 – Melbourne Cup, 22:30

ESPN – NY Giants v Kansas City, 20:15

ESPN2 – NY Giants v Kansas City (MNF s Peyton a Eli), 20:15

NBCSN – Premier League: Everton vs. Wolverhampton, 16:00

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *