Maine Celtics vyhrali nad Capital City Go-Go

Basketbal

Jordan Schakel strelil svoj jediný kôš v zápase a dostal tím Maine Celtics do náskoku s 26 sekundami a DJ Steward predviedol krádež a tri neskoré trestné hody, aby spečatil výhru 103:99 nad Capital City Go-Go v akcii G League. Nedeľné popoludnie vo Washingtone, DC

Steward viedol Celtics s 24 bodmi. J.D. Davison zaznamenal 18 bodov, 10 asistencií a 7 doskokov, Tony Snell a Brandon Slater zaznamenali po 13 bodov a Nathan Knight skončil s 12 bodmi a 13 doskokmi.

Golf

Hľadá sa: Scottie Scheffler skončil so skóre 4 pod 68 a vyhral tri rany na World Champion Challenge v Nassau na Bahamách.

Schaeffler, vicemajster na Bahamách posledné dva roky, hral bez bogey a nedovolil nikomu priblížiť sa viac ako na dve rany na zadnej deviatke, keďže ročník zakončil piatym víťazstvom svetovej triedy.

Scheffler skončil so skóre 20 pod 268. Sepp Straka zahral tri neskoré birdie za 64 a skončil druhý.

Tiger Woods dokončil 72 jamiek iba tretíkrát za posledné dva roky. Skončil so 72 a skončil na 18. mieste v poli 20 hráčov na par.

európske turné: Dean Burmeister dosiahol na domácej pôde dve víťazstvá v rade, keď vo finálovom kole turnaja South African Open v Johannesburgu strelil 4:68.

Burmeister zahral v náročných podmienkach šesť birdie a dve bogey, aby skončil pri 11 pod nulou pre víťazstvo na tri údery. Minulý týždeň vyhral Joburg Open.

O druhé miesto sa delili Talian Renato Paratore (70), Švéd Jesper Svensson (71) a Juhoafričan Ryan van Velzen (73).

futbal

Anglicko: Dejan Kulusevski strelil v 90. minúte vyrovnávajúci gól hlavou a zabezpečil Tottenhamu remízu 3:3 s Manchestrom City, čím sa úradujúci šampión Premier League postaral o tretiu remízu v rade.

Výsledok klesol City na tretie miesto, tri body za lídrom ligy Arsenalom. Tottenham je na piatom mieste so stratou šiestich bodov.

READ  LEN odhaľuje žreb majstrovstiev Európy vo vodnom póle 2024

• Wataru Endo vyrovnal v 87. minúte, potom Trent Alexander-Arnold strelil víťazný gól len o minútu neskôr, keď Liverpool vyhral doma s Fulhamom 4:3.

Liverpool sa posunul na druhé miesto, dva body za Arsenalom.

• Ollie Watkins strelil dramatický vyrovnávajúci gól v 90. minúte, keď Aston Villa dvakrát prišla zozadu, aby zachránila remízu 2:2 s Bournemouthom a zostala na štvrtom mieste.

• Enzo Fernandez strelil dva góly, keď si Chelsea s desiatimi mužmi udržala víťazstvo 3:2 nad hosťujúcim Brightonom.

lyžovanie

svetový pohár: Talianka Federica Brignoneová vyhrala svoj druhý obrovský slalom v rade v quebeckom Tremblante, keď v impozantnej druhej rozjazde porazila Laru Gut-Bahramiovú zo Švajčiarska a Američanku Mikaelu Shiffrinovú.

Brignone bol po prvej etape len šiesty, no zaznamenal najrýchlejšiu druhú etapu s celkovým časom 2 minúty a 11,95 sekundy.

Gut-Behrami zaostal o 0,33 sekundy. Shiffrinová dokončila preteky so stratou 0,39 s, ale upevnila si náskok pred Slovenkou Petrou Vlhovou v celkovom poradí Svetového pohára.

Na obnovenie hesla použite formulár nižšie. Keď odošlete e-mail svojho účtu, pošleme vám e-mail s kódom na obnovenie.