La Liga: 17. kolo – Výsledky a zápasy

Včera 23:00
|

Hráči Atlética Madrid potvrdili prístup ku kapitánovi španielskej futbalovej ligy, keď v nedeľu zvíťazili v 17. kole nad Deportivou Alaves 2: 1.

Aktualizované o 23:00

Duel SD Huesca – FC Barcelona si môžete pozrieť ONLINE na ŠPORT.sk >>

Prvý gól duelu mal k dispozícii Marcos Llorente, ktorý spoza pokutového územia prekonal brankára Fernanda Bachicu. V druhom semestri sa domácim podarilo prvý polčas oslabiť a loptu do bránky vlastného tímu prepadol vracajúci sa obranca Felipe.

V poslednej minúte svojho zvyčajného hracieho času si uruguajský útočník Luis Suarez pripísal tri body. Atletico má v tabuľke o dva body viac ako Real Madrid a o dva zápasy menej.

Hráči FC Barcelona zdolali SD Huesca 1: 0 a o tom rozhodol opatrný zákrok Frenkie de Jong. Katalánci sú na piatom mieste v poradí a Huesca zostáva posledná.

V nedeľňajšom úvodnom zápase 17. kola zdolalo Bilbao doma Elche 1: 0. Iker Muniain získal pri prvom novoročnom meraní síl hostí tri cenné body.

La Liga – 17. kolo:

Athletic Bilbao – Elche 1: 0 (1: 0)

Cieľ: 25- Muniain

Deportivo Alaves – Atletico Madrid 1: 2 (0: 1)

Ciele: 84. Felipe (jeho vlastný) – 41. Laurenti, 90. Suárez, ČK: 63. La Guardia (Alaves)

Real Sociedad San Sebastian – Osasuna Pamplona 1: 1 (0: 1)

Ciele: 46. ​​Parnitxia – 20. Calleri

SD Eibar – FC Granada 2: 0 (0: 0)

Ciele: 55 A 76. Generácia

Huesca SD – Barcelona 0: 1 (0: 1)

Cieľ: 27. De Young