Kanada 7, Rusko 3 – ABC News

Kanada 4 3 0 -7 Rusko 1 2 0 -3 Prvá tretina -1, Kanada, Ryan Getzlaff (Dan Boyle, Chris Pronger), 2:21. 2, Kanada, Dan Boyle (Danny Heatley, Patrick Marlowe), 12:09 (AM). 3, Kanada, Rick Nash (Jonathan Toews, Mike Richards), 12:55. 4, Rusko, Dmitrij Kalinin (Anton Volčenkov, Sergej Fedorov), 14:39. 5, Kanada, Brendan Morrow (Dan Boyle, Duncan Keith), 18:18. Penalty – Brent Seabrook, Kanada (zápas), 7:58; Anton Volčenkov, Rusko (držanie) 10:26. 6. tretina, Kanada, Corey Perry (Ryan Getzlaff, Duncan Keith), 3:10. 7, Kanada, Shea Weber (Jonathan Toews, Jarome Iginla), 4:07. 8, Rusko, Maxim Afinogenov (Iľja Kovaľčuk, Denis Grebeškov), 4:46. 9, Kanada, Corey Perry (Eric Stahl, Ryan Getslaff), 9:51. 10, Rusko, Sergej Gončar (Jevgenij Malkin), 11:40 (AM). Vylúčenia – Kanada (Príliš veľa hráčov na ľade), 11:27; Konstantin Korneev, Rusko (vstup), 12:58; Duncan Keith, Kanada (výkop), 19:14. Tretie kolo – bez registrácie. Penalty – Sergej Gončar, Rusko (Hoking), 2:01; Rusko (veľa chalanov na ľade), 5:11; Chris Pronger, Kanada (držanie), 14:37; Alexander Semin, Rusko (vysoká priľnavosť), 17:17; Dan Boyle, Kanada (vstúpte) 17:17. Výstrely na Jules-Canada 21-9-12-42. Rusko 12-8-8-28. Brankár – Rusko, Jevgenij Nabokov. Kanada, Roberto Longo. Rusko, Iľja Brizgalov 24:07. rozhodca Dennis Larue, USA; Marcus Vennerborg, Švédsko. Čiarový rozhodcovia-Thor Nelson, Spojené štáty americké; Milan Novák, Slovensko.