Indická výzva slabne, keď sa Divij Sharan a Ankita Raina dostanú k východovým dverám

Indické tenisové hviezdy Divge Sharan a Ankita Raina sa vo štvrtok stiahli z aktuálneho Australian Open po tom, čo prehrali zápasy prvého kola vo štvorhre mužov a žien na svojom prvom významnom tohtoročnom turnaji v Melbourne.

Sharan prehral so slovenským partnerom Igorom Zilinaiom v dvoch setoch 1: 6 so skóre 4: 6 proti nemeckej dvojici Kevin Kreewitz a Janick Hanfman v zápase, ktorý trval jednu hodinu a štyri minúty.

Na druhej strane v súťaži dvojíc žien Raina, ktorá si zmerala sily s Rumunkou Mihaelou Buzarinsk, utrpela trápnu prehru 3: 6, 0: 6 s austrálskym duom Belinda Walcock a Olivia Jadeki za niečo vyše hodiny.

Rohan Bubana predtým v stredu odstúpil zo štvorhry mužov, keď prehral zápas v prvom kole po boku japonského partnera Bena Maclachlana 6: 4 a 7 (7) -6 (0) s juhokórejským duom Ji Sung Nam a Min. -Kyu Song v zápase, ktorý trval 1 hodinu 17 minút.

Bobana sa však bude hrať v piatok, keď sa v prvom kole zmiešanej štvorhry pripojí čínsky Duan Yinging k britsko-americkému manželovi Jimmymu Murrayovi a Bethany Matic Sandsovej.

Sumit Nagal začiatkom utorka čelil drvivej porážke 2: 6, 5: 7, 3: 6 proti Litovčanovi Ricardasovi Pirankisovi, aby opustil mužskú dvojhru.

READ  Mužský hokejový tím USA je na pokraji najlepších majstrovstiev sveta od roku 1950