India vedie medailovú tabuľku v juniorských streleckých svetoch

Raizovej Dillonovej ušlo zlato v rozstrele v skeete žien po tom, ako v utorok vo finále so Slovenkou Miroslavou Hukovou na juniorských majstrovstvách sveta v kórejskom Changwone vyrovnala 51. miesto.

Bolo to chvályhodné úsilie od 19-ročnej Raisy po tom, čo sa kvalifikovala do finále na šiestom mieste so skromným skóre 110. Prekonala zlý začiatok finále a udržala sa v boji o zlato, kým ju porazili 2:1. ten slovenský.

Pre víťazku to bola druhá medaila na majstrovstvách sveta po minuloročnom zlate jej tímu.

Pre Indiu bola zlatá medaila s triatlonistom zo vzduchovky Abhinav Shaw, Dhanush Srikanth a Parth Mani. Bronz za Francúzom Romainom Ovrrierom a Číňanom Wang Honghaom však zostal na Ummahesh Madinini. Prvý kvalifikant Abhinav Shaw (631,4) skončil štvrtý.

Mani a Dhanush Srikanth. | Zdroj obrázkov: Twitter / SAI Media

Raisa Dillon so striebrom v skeete na majstrovstvách sveta juniorov v kórejskom Changwone v utorok. | Zdroj obrázkov: súkromná úprava

Ženská vzduchovka v zložení Sonam Maskar, Gautami Bhanot a Swati Chaudhary získala striebornú medailu za čínskym svetovým rekordom 1892,0.

READ  Slováci a Rakúšania zaviedli split-line lístky na predaj

India sa v medailovej tabuľke umiestnila na druhom mieste so štyrmi zlatými, tromi striebrami a tromi bronzmi. Čína postúpila s ďalšími dvoma striebornými medailami.

(Vyhlásenie: Tento príbeh bol automaticky vygenerovaný zo zdieľaného informačného kanála; obrázok a názov mohli byť práve prepracované webom www.republicworld.com)