Zmeny pre Bielorusko. Vapor, Ebong a Kilmovich boli nahradení Solovei, Malkevich a Bessmertny.

Je to veľmi ťažké stretnutie. Bielorusko sa snaží vyvolať nebezpečenstvo

16:04 pred 14 hodinami

61 ‚

Zmena z Bieloruska. Yablonského nahradil Bykov.

60′

Gól, gól, gól pre Slovensko! Suslov podáva, nikto sa nestihne dotknúť lopty a tá končí v bráne.

16:03 pred 14 hodinami

59′

Slovensko sa mení. Suslova a Dudu nahradili Schranz a Rusnák.

pred 14 hodinami 15:57

53 ‚

Almásiho hlavička, ale lopta ide príliš ďaleko

15:55 pred 14 hodinami

45′

Konanie sa začína v druhej polovici druhého polčasu

15:33 pred 15 hodinami

45 + 2′

V závere prvého polčasu bol zápas ešte bezgólový.

15:32 pred 15 hodinami

45′

Ebongova strela a lopta takmer vošla do brány.

15:27 pred 15 hodinami

41 ‚

Almási nebezpečne strieľa, ale lopta ide príliš ďaleko.

15:25 pred 15 hodinami

37 ‚

Ševčenko bojuje o loptu a bráni im dosiahnuť svoj cieľ.

Od 15:18 pred 15 hodinami

31 ‚

Begunovová podáva, ale loptička ide príliš ďaleko.

15:12 pred 15 hodinami

16′

Oba tímy sa snažia generovať, no nedarí sa im nebezpečne dosiahnuť bránku súpera

pred 15 hodinami

7′

Nebezpečne dorazil Pekarek, no keď prišiel rad na strelu, lopta sa odrazila a ušla.

14:49 pred 15 hodinami

0 ‚

Udalosti sa konajú v Srbsku.

14:46 pred 15 hodinami

Slovensko: LineUp

M. Rodák V. DeMarco, M. Škriniar, Ľ.; Satka, rod. bikaric; S. Lobotka, V. Weiss, O. Duda, J. Kucka, I. Schranz; L. Almási.

14:41 pred 16 hodinami

Bielorusko: Zostava

P. Pavľučenko; R. Khedarkevich, S.; Politevič, R.; Yudenkov; Begunov, E.; Yablonsky, v Boširove, c. Ševčenko; M. Ebong, E.; Vapor, F.; Klimovič.

14:36 ​​pred 16 hodinami

na súd

Oba tímy sú už na ihrisku, aby sa pripravili pred výkopom, ktorý sa čoskoro stane.

14:31 pred 16 hodinami

doma

Bieloruská reprezentácia je už na ihrisku pripravená začať zápas.

14:26 pred 16 hodinami

pripravený

Slovensko je už na ihrisku a bude sa snažiť v tomto zápase vystúpiť.

14:21 pred 16 hodinami

Nastavenie je dokončené!

Šatne oboch tímov sú pripravené na prijatie hráčov. Oba tímy urobia všetko pre to, aby vykročili správnou nohou.

14:16 pred 16 hodinami

údaje o Bielorusku

Pred zápasom prehovoril Jevgenij Yablonsky: „Teraz bude ďalší zápas. Aj keď sú v slovenskej reprezentácii hráči, ktorí hrali v tomto mládežníckom tíme. Súboje boli veľmi zaujímavé. Možno bol tento hovor jeden z najlepších pre Slovákov všetkých čias. , ale podarilo sa nám Výhra je doma, tak uvidíme zajtra.

14:01 pred 16 hodinami

prvýkrát!

Tento zápas bude pre oba tímy prvým v Lige národov UEFA, oba tímy sa tak budú snažiť o tri body z troch.

Od 13:56 pred 16 hodinami

Sme späť!

Sme späť pre minútu po minúte zápasu medzi Bieloruskom a Slovenskom. Čoskoro vás budeme informovať o najrelevantnejších informáciách, ako aj o potvrdených čatách.

Od 13:51 pred 16 hodinami

Sledujte priamy prenos zo zápasu Bielorusko – Slovensko.

Už o pár chvíľ sa s vami naživo podelíme o základnú zostavu na zápas Bieloruska so Slovenskom, ako aj o najnovšie informácie zo štadióna Karakuri. Zostaňte naladení na živé online spravodajstvo VAVEL zo zápasu minútu po minúte.

13:46 pred 16 hodinami

Ako sledovať zápas Bielorusko – Slovensko naživo v televízii a na internete?

13:41 pred 17 hodinami

Bieloruské vyhlásenia

13:36 pred 17 hodinami

Finálová zostava Slovenska

DR.. je to tvoje ; Holbek, D. Hancko, M. Škriniar, B. Sekulič; S. Lobotka, L. Haraslín, M. Bero, O. Duda, E. Jirka; L. Almási.

13:31 pred 17 hodinami

Najnovší tím Bieloruska

a. Bykov Yablonsky, F. Klimovič, A.; Solový, M. Plotnikov, D.; Besmertny, M Shvetsov, M Ebong, R Khadarkevich, D. Podstrelov, R.; Yudenkov.

13:26 pred 17 hodinami

Ako sa dostať na Slovensko?

Slovensko Po porážke Fínska 2:0 vo svojom poslednom zápase FIFA v marci tím chce začať turnaj víťazstvom nad Bieloruskom.

13:21 pred 17 hodinami

Ako sa dostať do Bieloruska?

pred 17 hodinami

Zápas sa odohrá na štadióne Karađorđe.

Zápas medzi Bieloruskom a Slovenskom sa uskutoční na štadióne Karađorđe v Novom Sade v Srbsku. Zariadenie pojme 14 853 osôb.