Fortuna liga: FC Viktoria Plzeň – ŠK Slavia Praha 0: 1

Dnes 17:10
|

Futbalisti Viktorie Plze prehrali v poslednom zápase jesennej časti najvyššej českej súťaže doma so Slaviou Praha 0: 1. Šancu na zvrat dostal šancu Nicolae Stanciu. Držiteľ ligového titulu „prezimuje“ je na čele tabuľky bez straty o šesť bodov nad Jabloncom, navyše má duel navždy.

Aktualizované o 18:56 pre ďalší výsledok

Obvinenia slovenského trénera Adriana Gochu prehrali z posledných piatich zápasov štvrté a je iba deviata. V Slavii stratili už pätnásť bodov a na svojom konte majú ďalší duel.

Hráči Ostravy natiahli nitku bez prehry v najvyššej súťaži v šiestich zápasoch. V stredajšom zápase zvíťazili v Brne 1: 0.

Zlín nebodoval naplno ani vo štvrtom dueli za sebou, keď na svojom ihrisku podľahol Tepliciam 2: 3. V závere prvého polčasu prišiel na ihrisko slovenský brankár Matti Rakovan s domácim dresom, keď vystriedal zraneného Stanislava Dostala za stavu 1: 2. Hoci inkasoval iba raz, zlínskym bodom nepomohol.

Fortuna Liga – 14. kolo:

FC Viktoria Plzeň – SK Slavia Praha 0: 1 (0: 1)

Cieľ: 26. Stancio

/M. Caire Doma som hral od 86. minúty /

Zbrojovka Brno – Baník Ostrava 0: 1 (0: 1)

Cieľ: 39 – Azevedo (Z 11 n. L.)

/Barrish a B. Stepanovský Hrajte celú hru, J. Kotuľa Začalo to o 23 minút – V Budinskom Sedel na lavičke /

MFK Karviná – FK Pardubice 0: 2 (0: 1)

Ciele: 13. Petra, 72. Hof

/Kapitola Presun Hrali až 46 minút, L. Čmelík Začal v 46. min a vynahradil si to v 54. min M. Janečka, R. Mikuš (All Karviná) hrali od 46. min

Mladá Boleslav – 1. FC Slovácko 2: 3 (1: 1)

Ciele: 20. Klima, 86. koda – 34. Clement, 75. Heuréka, 80. Danitch (od 11 n. L.)

READ  Prognóza veľkosti svetového trhu s ľahkými a ľahkými lietadlami

/R. Mazai Hrajte celý duel a sledujte ZK – P. imko Hrali až 62 minút, M. Tomi Hral som od 70 minút a P. Bajza Sedel na lavičke

FC Fastav Zlín – FK Teplice 2: 3 (1: 2)

Ciele: 31. a 67. Janitzky – 8. a 45. + 4 Marisch, 74. Radosta

/M. Hlinku Hrali až 81 minút, Matka. Rakovan (Obaja Zlín) Začalo sa o 45. + 5 min