Euro 2020, Slovensko vs Španielsko: Udalosti v obrazoch | futbalové správy

23. júna 2021 o 23:28 IST

Euro 2020, Slovensko proti Španielsku: Tu sú všetky akcie na obrázkoch zo zápasu Slovensko proti Španielsku.

Hrdinom úvodných 28 minút bol Martin Dúbravka, ktorý niekoľkými zákrokmi poprel Španielsko. Pri jednej príležitosti sa snažil zabrániť Moratovi skórovať.
Z hrdinu ku katastrofe v jednej minúte Martin Dúbravka zažil šokujúci moment, keď si loptu umiestnil do vlastnej siete a dostal tak Španielsko do vedenia 1:0. Zápas začal strelou Pabla Sarabia z hranice pokutového územia, ktorá trafila brvno a trafila blízko bránkovej čiary. Dúbravka sa pomýlil pri odpratávaní lopty. (AP)
Španiel Aymeric Laporte, druhý sprava, hlavičkuje a strieľa druhý gól svojho tímu počas zápasu E-skupiny Euro 2020 medzi Slovenskom. Jeho hlavička preniesla Španielsko do polčasu s vedením 2:0. (AP)
Pablo Sarabia strelil skorý gól v druhom polčase a dostal Španielsko do vedenia 3:0.
Ferran Torres nahradil Alvara Moratu a skóroval z prvého dotyku šikovným dotykom a po 67 minútach dostal Španielsko do vedenia 4:0. (AP)
Futbalisti Španielska oslavujú piaty gól po tom, čo si v 71. minúte strelil vlastný gól Juraja Kuka, Španielsko napokon zvíťazilo 5:0 a obsadilo druhé miesto v skupine a kvalifikovalo sa do osemfinále so Švédskom (AFP).