Eagles rozdrvia ruského šampióna (futsal)

Benfica sa kvalifikovala do elitného kola futsalovej Ligy majstrov po tom, čo zdolala Jekaterinburg (majstri Ruska) 5:1 v zápase 2. kola prvej skupiny hlavného kola.

Ako prví skórovali aj Rusi, cez Sokolova (osem minút), ale stelesnená odpoveď bola okamžitá, keď Tibi zvýšil na 1:1 (9), čo viedlo ku koncu prvého polčasu.

V druhom polčase sa prejavila prevaha Orlov, čo sa dobre odzrkadlilo aj na výsledkovej tabuli. Robinho (26 minút), Sylvester Ferreira (27 minút), Teppi (34 minút) a Romulo (34 minút) okúsili chuť futbalu a šiestimi bodmi potvrdili víťazstvo portugalskej reprezentácie, lídra svojej série.

Pamätajte si film o hre:

Dohraj zápas na Slovensku! Benfica porazila Jekaterinburg 5:1 (1:1, na konci prvého polčasu)..

38 ‚ Ivanov strieľa smerom na bránu, ale červený hráč uteká pred nebezpečenstvom takmer na bránkovej čiare.

34′ Gól Benfiky (1-5)! Rômulo využíva náskok súpera, hrá päť na štyri a zo svojej pozície strieľa do prázdnej brány.

34′ gólov Benficy (1-4)! Nádherné Tibiho zakončenie, príjem lopty do priestoru, rotácia a prilepenie k brankárovi.

32 ‚ Fkhrutdinov tlačí na silu, ale strieľa bez vedenia.

29′ Roncalio dobre zachránil pri strele Karpova.

27′ Gól Benfiky (1-3)! Sylvester Ferreira si myslí, že aj z malého uhla je spokojný so svojím centrom a prízemnou strelou.

26′ Gól Benfiky (1-2)! Robinhov parádny kop z diaľky po prvom pokuse Chichkala.

26 ‚ Žltú kartu dostáva Gerasimov (Jekaterinburg).

25 ‚ Chishkala hľadá túto funkciu, ale úplne chýba merania.

24 Tibi je prvotriedny z hľadiska.

23 ‚ Prudnikov nežiada o povolenie a opúšťa Roncalia s varovaním: nechajte ho bokom.

23 ‚ Dobrá akcia od Eagles zakončená krížnou strelou od Nelsona.

21′ Arthur tiež hľadá cieľ… bez toho, aby ho našiel.

READ  Ryder Ritchie strelil štyri góly a viedol Kanadu nad hostiteľským Slovenskom na Hlinka Gretzky Cupe

21′ Afonso strieľa zobákom, ale míňa svoj cieľ.

21′ Druhá časť začína!

Prvý polčas na Slovensku: Jekaterinburg a Benfica vyrovnali 1:1 dvoma gólmi Sokolova (8) a Tepeho (9).

17′ Roncalio stúpa do poľa a nerozmýšľa nad priestorom: Putilov sa musí venovať tomu, aby uprel červenému brankárovi gól.

16′ Arthur nalieha… ale bezvýsledne.

15. Putilov zachraňuje Rusov tým, že sa nohami postaví za Arturov nový článok.

15. Bolo vidieť, že Romulo Vits nedokázal zastreliť Brazílčana vo výsadnej pozícii.

14′ Putilov prikryl bránu a zabránil Romulovi skórovať.

14′ Afonso Jesus objavuje Arthura, ale ten sa sám nemôže vrátiť: strela z diaľky pred brankárom Putilovom.

11′ V polovici cesty od Robinha: Lopta je veľmi vysoko a Putilova neohrozuje.

11′ Hodí sa na spinning a poskytuje prudký kop z vrchu.

11′ Nelson vystrelil ľavačkou, no minul bránu.

9′ Robinho nový pokus, Putilov popiera druhý Eagles.

9′ Gól Benfiky (1-1)! Robinho trafil loptu a nechal loptu, aby presne nabil Teppemu.

8′ Gól Jekaterinburgu (1:0)! Dobre nacvičený priamy kop pre Rusov, Sokolov strelou z diaľky otvoril skóre.

8′ Žltú kartu dostáva Arthur (Benfica).

6′ Prvý výstrel Dangera na Rusov: Demin vyvalil nohu a odpovedal Roncaliovi päsťami.

6′ Arthur stratil loptu a Karpov jeho strelu vyrazil.

5′ Krokodíl spúšťa bočné siete!

2′ Robinho hľadá šťastie ľavou nohou: lopta trčí trochu nabok.

1 ‚ Flauty majú svoj prvý úder v hre: loptička ide cez vrch.

1 ‚ Hra začína na Slovensku!

Jekaterinburg: Putilov, Abramov (klobúk), Prudnikov, Fakhrutdinov I. Sokolov

Alternatívy k Jekaterinburgu: Kalmakhelidze, Karpov, Demin, Shishkin, Gerasimov, Timoshenko, Balukh a Ivanov

Benfica: Roncalio, Nelson, Robinho (klobúk), Chichkala a Fitz

Alternatívy Benfica: Andre Sousa, Sylvester Ferreira, Romulo, Afonso, Arthur, Raphael Henmi, Tippi, Sintra a Jaccari

READ  Wakanda Forever sa blíži k 550 miliónom USD globálnej pokladne – konečný termín

Jekaterinburg a Benfica odohrajú ďalší zápas (14.30 h) v prvej skupine 1. kola futbalovej Ligy majstrov. Stretnutie sa koná v Športovej hale v Losinci na Slovensku.

Po víťazstve v úvodnom kole si v tejto sérii vedú dvaja lídri, obaja po troch bodoch: Rusi zdolali Lucinka (Slovensko) 3:0, zatiaľ čo Eagles zdolali Halle Gek (Belgicko) 2:1. .

Stretnutie budú rozhodovať Bulhar Traian Enchev (prvý rozhodca), Talian Nicola Manzioni (druhý), Estónec Grigory Usumkov (tretí) a Slovák Ladislav Angyal (merač času).

"," autor "," @type ":" Osoba "," meno ":" Zera Barrett "," url ":" https: / / www.bobfm.co.uk / autor / reyansh / "}, "articleSection":["sport"], "image": {"@type: "ImageObject", "url": "https://www.bobfm.co.uk/wp-content/uploads/2021/10/Ball - Eagles-Crush-the-Russian-champion-futsal.jpg "," šírka ": 670," výška ": 376}," vydavateľ ": {" @type ":" Organizácia "," názov ":" ", " url": "https://www.bobfm.co.uk", "logo": {"@type": "ImageObject", "url": ""}, "sameAs":["http://facebook.com","http://twitter.com"]}}