Dvojnásobok Jesseho Lingarda pomáha Anglicku poraziť Andorru

Útočník Manchesteru United otvoril skóre v 18. minúte a opäť skóroval neskoro po tom, čo Harry Kane v 72. minúte konečne zdvojnásobil vedenie Anglicka pokutovým kopom.

agentúry

|

Londýn

|
Uverejnené 06.09.21, 03:32 AM

Jesse Lingard sa vrátil na cieľovú listinu Anglicka prvýkrát po troch rokoch dvoma gólmi pri nedeľňajšom víťazstve jeho tímu nad Andorrou v jednostrannej kvalifikácii majstrovstiev sveta.

Bukayo Saka poskytol realistickejší odraz úplnej kontroly Anglicka nad Pyrenejami, keď k svojim 20. narodeninám strelil štvrtý gól.

V sobotu sa séria víťazstiev Francúzska predĺžila na päť zápasov, pretože francúzska reprezentácia remizovala na Ukrajine 1: 1.

Francúzsko ustúpilo, keď Mykola Shbarenko vsietil po 44 minútach, než Anthony Martial vyrovnal na začiatku druhého polčasu.

V Eindhovene Memphis Depay dvakrát skóroval, aby viedol Holandsko k svojej prvej výhre po tom, čo sa tréner Louis van Gaal vrátil s dôrazným víťazstvom 4: 0 nad Čiernou Horou.

V Bratislave zostalo Chorvátsko na dobrej ceste cestovať do Kataru budúci rok po góle Marcela Brozoviča z 86. minúty, ktorý im priniesol vitálnu výhru 1: 0 nad Slovenskom.

Chorvátsku chýbalo niekoľko kľúčových hráčov, vrátane zraneného kapitána Luka Modriča, ktorý bol odstavený na vedľajšiu koľaj so svalovým zranením a jeho neprítomnosť v strede poľa pôsobila nesúrodo a bez myšlienok.

READ  AP týždeň v obrazoch: Európa a Afrika