Druhý deň otvorených dverí v USA | Reuters

20. augusta 2023; Mason, Ohio, USA; Novak Djokovič zo Srbska reaguje po tom, čo získal víťazný bod proti Carlosovi Alcarazovi zo Španielska počas finále mužskej dvojhry na turnaji Western & Southern Open v Lindner Family Tennis Centre. Povinný kredit: Karim El Gazzar/The Enquirer-USA TODAY Sports/File photo Získajte licenčné práva

29. augusta (Reuters) – Najdôležitejšie udalosti z druhého dňa na US Open vo Flushing Meadows v utorok (GMT):

0033 Wawrinka vyhráva v priamych setoch, porazil Williamsa

Švajčiar Stan Wawrinka sa kvalifikoval do druhého kola porážkou Japonca Yoshihita Nishioku 7:6, 6:2, 6:4.

Sedemnásobná grandslamová šampiónka Venus Williamsová vypadla zo svojho 100. zápasu na US Open a prehrala s Belgičankou Grete Meninovou 6:1, 6:1.

Čítaj viac:

Poradie na stredajšom US Open

US Open je pre Murrayho, ktorý zaznamenal 200. veľké víťazstvo, rodinnou záležitosťou

Briti Murray a Norrie postúpili v New Yorku v priamych setoch

Garciaová vypadla v prvom kole čínskej kvalifikácie US Open

Američania Pegula a Keysová postupujú do 2. kola US Open

Medvedev je po prehre v prvom kole na radare US Open pre všetkých

Jaber prekonáva fyzické ťažkosti, aby sa dostal do druhého kola US Open

Alcaraz sa vzdáva najvyššieho miesta v rebríčku, ale snaží sa udržať si titul na US Open

Sakkari si možno po predčasnom odchode z US Open dáva od tenisu „pauzu“.

Djokovič a Wozniacki sa vracajú na US Open

Nemilosrdný Djokovič sa vracia s víťazstvom na US Open

2321 De Minauer vylúči Skatoffa

Austrálčan Alex De Minaur, nasadený ako 13., prekonal Kazachstanu Timofeia Skatova a napokon vyhral 6-2 3-6 6-1 7-5 a postúpil do druhého kola.

2159 Dimitrov výhrou v piatich setoch po horskej dráhe

Bulharský 19. nasadený Grigor Dimitrov sa vrátil z dvoch setov a pripísal si víťazstvo 6-7(5) 6-7 6-1 7-5 7-6(5) nad Slovákom Alexom Mulkanom a zabezpečil si miesto v druhom kole. Pred extatickým davom.

READ  Ukážka majstrovstiev sveta juniorov 2023: Tím Slovenska

2142 Rublev poráža Kazua

Rus Andrei Rublev, ôsmy nasadený, sa kvalifikoval do druhého kola porážkou Francúza Arthura Kazua 6-4, 7-6, 6-1, ktorý odohral svoj prvý zápas vo Flushing Meadows po tom, čo Fín Emil Russofori oznámil odstúpenie pre chorobu.

2132 Murray dominuje svojmu muttovi

Britský 36-ročný Andy Murray si pripísal 200. grandslamové víťazstvo ohromujúcim víťazstvom 6-2 7-5 6-3 nad Francúzom Corentinom Moutetom a postúpil do druhého kola.

2104 Kasatkina prevažuje

Ruska Daria Kasatkina, nasadená ako 13., sa vrátila zo setu a zdolala Američanku Aliciu Parksovú 2-6 6-4 6-2 a dostala sa do druhého kola.

2007 Svitolina napreduje

Elina Svitolinová, nasadená ako 26., porazila Nemku Annu-Lenu Fridsamovú 6-3 6-1 v zápase prvého kola, v ktorom sa Ukrajinka vrátila do turnaja po vynechaní minuloročného turnaja.

1920 Pegula prijíma Giorgia

Americká tretia nasadená Jessica Pegula postúpila do druhého kola, keď zdolala Talianku Camilu Giorgiovú 6:2, 6:2.

1910 – Garcia je vyradený a Keys je víťazný

Francúzska siedma nasadená Caroline Garciaová zdolala Číňanku Yafan Wang 6-4 6-1.

Američanka Madison Keysová, nasadená ako 17. a finalistka turnaja 2017, zdolala Holanďanku Aranchu Rossovú 6-2 6-4 a postúpila do druhého kola.

1847 MMOH omráči Chačanova v priamych setoch

Rus Karen Chačanov nasadený ako 11. prehral v 1. kole s Američanom Michaelom Mamom 6:2, 6:4, 6:2.

1841 Nuri rozdrvil Ševčenka a postúpil Vondrousovu

Britský 16. nasadený Cameron Norrie postúpil do druhého kola porážkou Alexandra Ševčenka 6-3 6-2-6-2.

Wimbledonská šampiónka Markéta Vondroušová mala v 1. kole malé problémy, keď zdolala Juhokórejčanku Han Na-Layovú 6:3 6:0.

1730 Medvedev zmierňuje Balážove excesy

Ruský tretí nasadený Daniil Medvedev predviedol dominantný výkon a porazil Maďara Attilu Palacha 6-1 6-1 6-0.

READ  Steve Curry's ankle injury is not thought to be serious, says Steve Kerr

1720 Zverev porazil Vukiča

Nemecký 12. nasadený Alexander Zverev bez problémov zdolal málo známeho Austrálčana Alexandra Vukica 6-4 6-4 6-4.

1712 Jabir poráža Osoria

Piaty nasadený Tunisan Anas Jabeur porazil Kolumbijčanku Camilu Osorio 7-5 7-6(5) po zápase prvého kola, ktorý trval niečo vyše dvoch hodín.

1505 hrá na ceste

Hrať sa začalo pod zamračenou oblohou v New Yorku, pričom teplota sa pohybovala okolo 24 stupňov Celzia (75,2 stupňov Fahrenheita).

Obhajca titulu Carlos Alcaraz si zahrá s Nemcom Dominique Koepferom, svetová dvojka Arena Sabalenka s Belgičankou Marinou Zanievskou.

(Správa Trevor Staines, Tommy Lund, Janina Nuno Rios a Angelica Medina; Pripravil Mohamed pre Arabský Bulletin; Pripravil Mohamed pre Arabský Bulletin) Strih Christopher Cushing

Naše štandardy: Thomson Reuters Zásady dôvery.