Ekvádor U20 vs Slovensko U20 Predpovede a tipy na stávkovanie

Ekvádor do 20 rokov a Slovensko do 20 rokov sa v utorok (23. mája) pobijú o tri body v zápase B-skupiny majstrovstiev sveta vo futbale hráčov do 20 rokov 2023.

Ekvádor odštartoval svoju kampaň sobotným víťazstvom 1:0 proti Spojeným štátom. Víťazný gól strelil v tretej minúte nadstaveného času Jonathan Gomez. Medzitým sa Slovensko dostalo do varu výhrou 4:0 nad Fidži.

Adam Ghazi a Mateh Zolgay strelili góly v prvom polčase, zatiaľ čo Artur Jagdos a Timotej Gambor strelili góly v druhom polčase, aby dokonali porážku. Víťazstvom sa tím Európy vyšvihol do čela skupiny s tromi bodmi. Ekvádor je tretí v tabuľke a stále sa ženie za prvým bodom v sezóne.

Ekvádor U20 vs Slovensko U20 Vzájomné a kľúčové postavy

• Pôjde o prvé stretnutie oboch strán.
  • Päť z posledných šiestich zápasov Ekvádoru strelilo menej ako tri góly.
  • Päť z posledných šiestich zápasov Slovenska prinieslo minimálne tri góly.
  • Víťazstvo Slovenska 4:0 nad Fidži prerušilo sériu piatich zápasov v rade, v ktorých skórovali oba tímy.
  • Slovensko odišlo päť zápasov bez prehry, štyri vyhralo.
  • Najlepší výsledok Ekvádoru na Svetovom pohári do 20 rokov dosiahol v roku 2019, keď skončil tretí.
  • Slovensko sa na MS hráčov do 20 rokov predstavilo už druhýkrát. Pri predchádzajúcej účasti v roku 2003 vypadli v osemfinále.

Tipnite si zápas medzi Ekvádorom do 20 rokov a Slovenskom do 20 rokov

Ekvádor podľahol porážke USA za otrasných okolností a inkasoval v prestávke. Juhoamerická strana sa bude snažiť odraziť sklamanie z víťazstva. Ak tak neurobia, zostane im hora, ktorú musia zdolať v pretekoch o automatickú kvalifikáciu.

Medzitým Slovensko rutinne vyhralo nad fidžijskými chlapcami a víťazstvo ich priviedlo k vyradeniu. Ďalšie víťazstvo pre Little Falcons by znamenalo postup do play off pred zápasom proti Spojeným štátom.

READ  Všetko, čo potrebujete vedieť o slovenskej brendze

Hoci môže vyhrať ktorýkoľvek tím, korisť sa môže v prípade nízkeho skóre rozdeliť.

predpoveď: Ekvádor 1-1 Slovensko

Tip 1 – Výsledok: kresba

Tip 2 – Obidva tímy dajú gól

Tip 3 – Menej ako 2,5 gólu

Tip 4 – Oba polčasy vyprodukujú viac ako 0,5 gólu

Paul Merson predpovedá zápasy Manchester City vs Chelsea a ďalšie PL GW 37 zápasov! kliknite tu