Svet športu: Mladé levy a Tanjung Pagar víťazia, športové správy a najlepšie príbehy

Mladé levy a Tanjung Bajar vyhrávajú

Včera Young Lions porazili Balister Khalsa druhýkrát za dva týždne v singapurskej Premier League. Góly Ilhana Fendiho (2 góly), Jacoba Mahlera a Khairina Nadima Rahima poskytli pohodlný náskok v prvom polčase, kým Sim Zuzul dvakrát skóroval na ihrisku Jalan Besar.

V Our Tampines Hub Tanjung Bajar United získal svoje víťazstvo 4-2 nad Geylang International. Orli sa ujali vedenia vlastným gólom Anakiho Asmita a gólom Emiho Richu, ale Shodai Nishikawa pred koncom prvého polčasu znížil na rozdiel Tanjung Bajara.

Ryo Nishiguchi vyrovnal v 49. minúte a striedajúci Khair Al-Omari zavŕšil návrat dvoma gólmi. Tanjung Pagar je piaty so 16 bodmi, o tri body pred Geylangom.

Predčasný pokutový kop zarobí Valencii 10 hráčov

MADRID • Stredopoliar Carlos Soler zaznamenal vynikajúci trest, ktorý znamenal víťazstvo Valencie nad Getafe 1: 0 po tom, čo hostitelia v úvodnom zápase sezóny La Ligy vylúčili Huga Guillamona.

Potom, čo obranca dostal v štvrtej minúte priamu červenú kartu po tom, čo v piatok na Mestalle čelil stredopoliarovi Getafe Nemanjovi Maksimovičovi, poslal Soler v 11. minúte nesprávnym spôsobom hosťujúceho brankára Davida Soriu.

Reuters

Veľká cena Holandska bude pokračovať, ak budú dve tretiny plné

AMSTERDAM – Organizátori v piatok uviedli, že Veľká cena Holandska Formuly 1 bude pokračovať podľa plánu 5. septembra, ak by tribúnam bolo dovolené zaplniť dve tretiny ich kapacity.

F1 sa má vrátiť na okruh Zandvoort v dunách západne od Amsterdamu prvýkrát od roku 1985, ale organizátori varovali pred finančnými problémami, ak bude počet fanúšikov kvôli opatreniam koronavírusu obmedzený.

Reuters

Henley má vo Wyndhame štyri strely

Los Angeles • Russell Henley strelil v piatok šesť gólov do 64 rokov a po dvoch kolách Windham Championship zdvojnásobil svoj náskok.

READ  Prvá prezidentka Slovenska sa budúci rok nebude uchádzať o znovuzvolenie

Stojí na 14 do 126 rokov, pričom slovenský strieborný olympijský medailista Rory Sabatini v troch zápasoch skončí druhý na 10-tich, za ním je 64. Webb Simpson (65) a Scott Percy (66) sú s ním na úrovni.

Reuters

Arya dáva v škótskom zápase 3 góly

LONDU

Arya, ktorá zdvihla trofej v roku 2018 v golfovom klube Golan v East Lothian, ignorovala poveternostné podmienky. Tri strely mimo tempa sú Charlie Hall (69), Emily Kristen Pedersen (69) a Aryin thajský tímový kolega Ataya Thitikul (70).