Švédsko porazilo Slovensko, zatiaľ čo Chorvátsko porazilo Česko

Preskúmanie akcie Euro 2020 v piatok, dobrý deň pre nasledovníkov Sporting Life po tom, čo sprievodcovia predstavili víťaza začiatkom 7./4.

Chorvátsko 1-1 Česká republika

Patrick Čech pokračoval v horúcej sérii v Hampdene, keď Česká republika spojila nádej na kvalifikáciu remízou 1: 1 s Chorvátskom.

Bayer Leverkusen sa pri pondelňajšej výhre nad Škótskom blysol eurom dvoma gólmi – vrátane ohromujúcich 50 metrov -.

Bol to však kontroverzný trest, vďaka ktorému opäť skóroval v Glasgowe po tom, čo bol Dejan Lovren tvrdo potrestaný za to, že chytil najlepšieho strelca turnaja vysokým lakťom.

Pokutový kop však nebol dostatočný na to, aby priviedol stranu Jaroslava Silhavého k druhému víťazstvu v rade, pretože hviezda Interu Miláno Ivan Perisic remizoval po prvom polčase s vicemajstrom MS 2018.

Česi majú teraz v druhom kole jednu nohu, ale Chorvátsko musí v utorok poraziť Škótsko, aby malo šancu na postup.

Švédsko 1: 0 Slovensko

Švédsko sa do vyraďovacej fázy európskeho šampionátu dostalo prvýkrát od roku 2004 víťazstvom 1: 0 nad Slovenskom.

Skóre tiež prinieslo víťaza 7/4 mentorovi Sporting Life Liamovi Kellyovi, ktorý podporil víťazstvo Švédska bez úspechu.

Pokutový kop Emila Forsberga v 77. minúte vyrovnal konfrontáciu, ktorá bola nízka z hľadiska šancí a zábavy, ale pozdvihla stranu Jana Anderssona na štyri body, takže Slovensko bude pravdepodobne potrebovať skóre proti Španielsku v záverečnom zápase skupiny E na Euro 2020 do vopred.

Po úvodnom zápase proti Španielsku, v ktorom mali iba 15 percent, bolo Švédsko opäť spokojné s tým, že väčšinu lopty prizná svojim ambicióznym súperom.

To viedlo k vyčerpávajúcemu zápasu, ktorý iba krátko trval asi hodinu a celý rad šancí vyvrcholil tým, že brankár Newcastlu Martin Dubravka zosadil náhradníka Robina Quaisona, aby umožnil Forsbergovi ukončiť 365-minútový beh tímu bez gólu v Európe. majstrovstvá.

READ  Kedy bude 'The Beast' od Idrisa Elbu na Netflixe?