Zápasy a výsledky Pohára UEFA U-19 2022: Čo sa doteraz stalo?

Francúzsko na 20 minút prekonalo ťažký začiatok, aby porazilo Taliansko a skončilo na čele skupiny A, zatiaľ čo perfektná kampaň Anglicka pokračovala, keď tím Iana Fostera posunul Izrael na čelo skupiny B.

Anglicko teraz v semifinále narazí na druhé miesto skupiny A Taliansko, zatiaľ čo Francúzsko sa stretne s Izraelom; Oba zápasy sa odohrajú v utorok 28. júna.

Rakúsko porazilo Srbsko a v ten istý deň odohrá zápas play off majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov s domácim Slovenskom.

Kde pozerať: TV, živé vysielanie

Zápasy a výsledky

Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov

Najdôležitejšie body: Francúzsko 4-1 Taliansko

utorok 28. júna
Slovensko – Rakúsko (17:00 SEČ, Štadión Trnava, Trnava)

semifinále

SF1: Francúzsko – Izrael (20:00 SEČ, DAC Arena, Dunajská Streda)
SF2: Anglicko – Taliansko (17:00 SEČ, NTC Scenic, Scenic)

konečný

Piatok 1. júla
Víťaz SF1 – Víťaz SF2 (20:00 SEČ, Štadión Trnava, Trnava)

Zoznámte sa so semifinalistami

skupinovej fáze

Deň zápasu 1

HLAVNÉ: Slovensko 0-5 Francúzsko

Francúzsko začalo turnaj vo veľkom štýle, keď v úvodnom zápase v Trnave strelilo domácemu Slovensku päť gólov. Lum Chuna skóroval ako prvý, predtým ako dvojica Anji Yuan Bonney a Alan Virginius zavŕšila solídne víťazstvo. V ostatných zápasoch A-skupiny zdolalo Taliansko v živej konfrontácii Rumunsko, pričom jeden z gólov strelil Tommaso Baldanzi.

Zdá sa, že Izrael vyhral úvodnú časť druhého setu, ale hlavička Stefana Lekoviča v predĺžení zachránila Srbsku bod v koncovke. Neskôr v ten deň Anglicko porazilo Rakúsko vďaka pekným gólom Karne Chukwemicu a Alfieho Devina.

Sobota 18. júna

Skupina A: Slovensko 0-5 Francúzsko (Trnava)
Skupina A: Taliansko 2:1 Rumunsko (Donajska Strida)

Nedeľa 19. júna
B-skupina: Srbsko 2-2 Izrael (Šiar nad Hronom)
B-skupina: Anglicko 2:0 Rakúsko (Banská Bystrica)

READ  Jediný športový klub na Slovensku LGBTI je otvorený pre každého, aj pre tých, ktorí nenávidia gayov

Deň zápasu 2

Zhrnutie: Izrael 4-2 Rakúsko

Taliansko a Francúzsko potvrdili svoje semifinálové miestenky zápasom A-skupiny. Azurini sa proti Slovensku rozbiehali pomaly, no postupne sa posúvali dohrávaním Giuseppeho Ambrosina v prvej polovici kvalifikácie v Trnave.

Napriek neskorému gólu Andreja Kubiša do siete Rumunska Francúzsko získalo tri body na ihrisku Dunasca Strida. Lum Chuna a Martin Adeline strelili góly Les Petits Bleus v priebehu 20 minút, no tím Landryho Chauvina musel v napínavých posledných 10 minútach vydržať.

Anglicko si pri dôraznej výhre nad Srbskom v B-skupine upevnilo tretie miesto medzi poslednými štyrmi. Dvojník a Scarlett z Carney Chukwimica a Daniel Gibson urovnali jednostrannú konfrontáciu.

HLAVNÉ: Anglicko 4:0 Srbsko

Izrael predviedol pozoruhodný výkon a porazil Rakúsko na akčnom stretnutí v klube Hronom. Za stavu 4:1 ohromujúci priamy kop Yosefa Demira znovu rozprúdil súťaž, ale tím Ofira Haima ustál a ukoristil body pri hosťovaní v Hronume.

utorok 21. júna
Skupina A: Slovensko 0:1 Taliansko (Trnava)
Skupina A: Rumunsko 1-2 Francúzsko (Donajska Strida)

Streda 22. júna
B-skupina: Izrael 4-2 Rakúsko (Schiar nad Héronum).
B-skupina: Anglicko 4:0 Srbsko (Banska Bystrica)

Deň zápasu 3

Najlepšie: Izrael 0:1 Anglicko

Francúzsko porazilo výrazne zmenené Taliansko a vyhralo skupinu A. Zlý začiatok tímu Landryho Chauvina naplno využil Azurini, keď sa v 16. minúte presadil Christian Volpato.

Rýchlosť sa však čoskoro zmenila s ohromujúcou strelou Florenta da Silvu a kockované zakončenie Blame Chuna dostalo Les Bleuets späť pod kontrolu. Chaona potom strelil svoj štvrtý gól v sezóne, než Tarek Arconte potvrdil v 79. minúte.

Úder Liama ​​Dilapa v šiestej minúte zabezpečil Anglicku víťazstvo nad Izraelom a víťazstvo v skupine B, keďže tím Ofira Haima sa musí uspokojiť s druhým miestom v divízii.

Na inom mieste Rakúsko porazilo Srbsko a zabezpečilo si tretie miesto v skupine B a pripravilo play-off MS hráčov do 20 rokov s hostiteľským Slovenskom.

READ  Česká herečka sa na párty zlomila: o niekoľko dní zomrela!

Piatok 24. júna

Skupina A: Rumunsko 0-1 Slovensko (Trnava)
Skupina A: Francúzsko 4:1 Taliansko (Donajská Streda)

Sobota 25. júna
B-skupina: Rakúsko 3-2 Srbsko (Banská Bystrica)
B-skupina: Izrael 0-1 Anglicko (Šiar nad Hronom).

skupiny

Skupina A: Slovensko (hostiteľská krajina), Rumunsko, Taliansko, Francúzsko

Skupina B: Anglicko, Izrael, Srbsko, Rakúsko

Aký je formát turnaja?

Dva najlepšie tímy z každej skupiny postúpili do semifinále.

Všetci štyria semifinalisti na Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov 2023 v Indonézii spolu s víťazom play-off medzi dvoma tímami, ktoré skončili v dvoch skupinách na treťom mieste, sa kvalifikujú na obsadenie piatich miest v UEFA.