V semifinále dubajských majstrovstiev stráca smútok Denis Shapovalov

Kanaďan Denis Shapovalov je po prehre v semifinále vyradený z dubajského šampionátu.

3. semeno Shapovalov, Richmond Hill, UNT. , Prehra 6-7 (5), 6-4, 7-6 (6) s kvalifikáciou Juhoafrickej republiky Lloyd Harris 7-6 (5), 4-6 na piatkovom podujatí ATP Round 500.

Shapovalov stratil prvé podanie v štyroch zápasoch na turnaji, keď prelomil svetovú jednotku č. 81 a vyrovnal druhý set 4: 4. Kanaďan potom dvakrát podal posledné dva body svojho nasledujúceho zápasu, zatiaľ čo sa snažil odhodiť loptu, čím Harrisovi poskytol druhý set.

Shapovalov vybojoval v tajbrejku tretieho setu jeden mečbal a potom ho vylúčil Harris.

Pozerať | Shapovalov utrpel semifinálovú porážku z rúk Lloyda Harrisa:

Juhoafrický kvalifikovaný Lloyd Harris porazil v semifinále dubajských tenisových majstrovstiev Denisa Shapovalofa z Richmond Hill v Ontariu 6: 7 (5), 6: 4, 7: 6 (6). 3:22

Al-Kindy urobil 41 nechcených faulov, o 15 viac ako Harris.

Zápas trval 2 hodiny a 41 minút.

Fernandez do semifinále

Kanadská tínedžerka Leila Annie Fernandezová sa na Monterey Open prebojovala do semifinále.

Fernandez (18) z Lavalu v Kiwi porazil v piatok vo štvrťfinále turnaja 22-ročnú Slovenku Victoriu Kuzmovú zo Slovenska 7: 5, 6: 3.

Fernandezovej, ktorá sa umiestnila na 88. mieste na svete, trvalo hodinu a 56 minút, kým porazila svoju 104. súperku.

Vedľa Fernandeza na turnaji ATP 250 je Slovenka Anna Karolína Schmidlová alebo Španielka č. 7 Sara Suribes Turmo.

Pozerať | Fernandez letí cez Cosmovu:

18-ročná Laila Annie Fernandez z Lavalu v slovenskom štáte Kauaio zvíťazila vo štvrťfinále Open Monterrey nad Viktoriou Kuzmovou 7: 5 6: 3. 2:08

READ  College Football Playoff - The Alabama title felt impossible and undeniable