Utorkové tipy na kvalifikáciu majstrovstiev sveta

Očakávajte ďalší dobrý výsledok pre Srbsko

Azerbajdžan 11.521/2 V Srbsku 1.364/11; Kreslenie 4.67/2
Utorok 30. marca, 17:00
Živé vysielanie na futbalovom kanáli Sky Sports

Srbsko teraz zápasilo s predčasnými neúspechmi v skupine A dvakrát, vracalo sa zozadu a porazilo republiku alebo Írsko 3: 2. Potom ho ťahali dva góly a remizovalo s Portugalskom 2: 2.

Mali by mať menej komplikácií proti Azerbajdžanu, ktorý v sobotu porazil Katar 2: 1. Srbsko 2.0521/20 Vyhrať Polčas / plný úväzok.

Malta skvelá cena na skórovanie znova

Chorvátsko 1,0714/1 Na Malte 50,049/1; Kreslenie 14.01/13
Utorok 30. marca 19:45
Červené tlačidlo Live on the Sky Sports

Chorvátsko sa v sobotu vrátilo k víťazstvám po tom, čo prehralo úvodný zápas v H-skupine so Slovinskom. Aj keď budú mať úľavu pri získavaní svojich prvých troch bodov, Chorvátsko bude sklamané až po domácom víťazstve 1: 0 proti Cypru.

Ak bude mať Chorvátsko čo najradšej, mohlo by to zvýšiť konkurencieschopnosť Malty, ako naznačujú tieto kurzy. Malta dala góly v každom zo svojich posledných šiestich zápasov vrátane porážky v Rusku a sobotnej remízy 2: 2 so Slovenskom. Obe družstvá skórujú Vyzerá draho 4.216/5

Portugalsko zvíťazí v oboch polčasoch

Luxembursko 26.025/1 Proti Portugalsku 1.152/13; Kreslenie 7.87/1

Luxembursko si v sobotu užilo jednu zo svojich najväčších nocí, keď zvíťazilo nad Írskou republikou 1: 0. Boli jedným z hlavných príjemcov Ligy národov, súťaže, vďaka ktorej mali vo zvyku vyhrávať.

To neznamená, že by mali očakávať pokračovanie tohto zvyku voči Portugalsku. Portugalčania mali na konci prvej polovice zápasu proti Srbsku náskok 2: 0 a nakoniec vyrovnali na 2: 2. Bankujte na nich, aby túto prácu zvládli tentoraz, s Portugalskom k dispozícii na 2.26/5 do Získal obidva polčasy.

READ  Mladí plavci z tímu GB vybraní na EYOF | Novinky o plávaní

Nórsko sa vzchopí

čierna hora 4.47/2 Proti Nórsku 1,9110/11; Kreslenie 3.412/5

Domáca prehra Nórska s Tureckom 3: 0 im spôsobuje ťažkosti v skupine H, do ktorej patrí aj Holandsko. Skutočne by teraz mali poraziť Čiernu Horu, ktorá zvíťazila vo svojom úvodnom zápase proti Lotyšsku a Gibraltáru.

Čierna Hora nevyhrala zápas v kvalifikácii ME 2020 a Nórsko by malo mať dosť na to, aby získalo tri dôležité body. späť Vyhrať Nórsko o 1,9110/11.

Tretie víťazstvo Ruska

Slovensko 4.94/1 Proti Rusku 1,9520/21; Kreslenie 3.412/5

Bol to zlý štart pre Slovensko, ktoré v prvých dvoch zápasoch proti tímom, ktoré mali podľa očakávania poraziť, stratilo body, remizovalo najskôr 0: 0 s Cyprom a potom sa muselo vrátiť zozadu, aby si zaistilo domácu remízu 2: 2 s Maltou.

Teraz ich čaká ťažký zápas s Ruskom, ktoré nasledovalo po sobotnom víťazstve 3: 1 nad Maltou výhrou 2: 1 nad Slovinskom. Rusko musí opäť zvíťaziť Na rozdiel od 1,9520/21.

Ďalšie turecké potešenie

Turecko 1.11/10 V Lotyšsku 38,037/1; Kreslenie 11.521/2

Turecko malo skvelý štart v skupine G, keď vyhralo dva zo svojich najťažších zápasov. Po šokovaní Holandska domácim víťazstvom 4: 2 potom Turecko vyskočilo na výhru 3: 0 v Nórsku.

Lotyšsko prehralo s Čiernou Horou a Holandskom. Turecko bude očakávať, že tu a tam získa tretie víťazstvo v rade 1.84/5 do Získal obidva polčasyRovnako ako proti Nórsku.