Úspech na Slovensku pre športovca Ilkley Harriers

Medzinárodný úspech tento týždeň opäť privolal Elckley Harriers.

Brett Tateová stála na stupňoch víťazov a získala bronzovú medailu vo svojej vekovej skupine na majstrovstvách sveta vo viacšportovom triatlone na podujatí v akvatlone. Dejiskom podujatia, ktoré organizovali profesionálni triatlonisti, bol slovenský Šamorín.

Udalosť sa konala vo štvrtok 18. augusta a vyžadovala, aby Brit zaplával 1 km a 5 km. Po oboch natrhnutých hamstringoch a vykĺbení rebier v predstihu sa postavil nielen na štartovú čiaru, ale v 40-stupňovej horúčave sa mu podarilo udržať kŕdeľ v plávaní a získať dostatok umiestnení v behu. , aby ste sa presunuli na začiatok. Bronzová medaila Center – Brilantný výsledok, ktorý znovu zapálil Tateovu vášeň pre beh a triatlon.

Ilkley Harriers sa v sobotu 20. augusta naďalej zúčastňovali podujatí Parkron 5K po celej krajine a v zahraničí. Ruth Kitchen bola prvou ženou, ktorá dokončila preteky v Roberts Parku vo vynikajúcom čase 20:29. Matt Cox a Dave Foiston tiež obsadili prvú desiatku na štvrtom a piatom mieste.

Forrest Hamilton bol druhý v pretekoch Bramley Parkron s časom 18:47. A vo Fountains Abbey je Robert Cunningham štvrtým mužom, ktorý dokončil loptu za 18:47 a Jasmine Tiffy je ôsmou ženou za 22:49. Fiona Schneiderová obsadila Cliff Castle Park a v priebežnom poradí obsadila 9. miesto 33:42.

Okrem toho sa Steve Coe zo Sunderlandu zúčastnil na Silksworth parkrun, keď skončil na druhom mieste medzi mužmi v čase 18:55. Pri zostupe v Norfolku bol Adam Grech siedmym mužom, ktorý dokončil preteky Sheringham Parkron o 20:15. Víťazom najvzdialenejšieho jazdca na Harriere sa tento týždeň stal Simon Lorimer, ktorý sa zúčastnil parkuru Tsujido kaihin koen v parku Tsujido Seaside neďaleko Yokahamy v Japonsku. Správa: Jane Sullivan