Ukážka: Malta vs Slovensko – Predpovede, tímové novinky, zostavy

Sports Mole hodnotí nedeľňajšie zápasy kvalifikácie MS – Európa medzi Maltou a Slovenskom, vrátane predpovedí, správ o tímoch a možných zostáv.

Slovensko Ukončite svoje ťaženie v kvalifikácii majstrovstiev sveta proti Malta V nedeľu popoludní hľadá víťazstvo, ktoré mu zabezpečí tretie miesto v skupine H.

Medzitým Malta potrebuje víťazstvo, aby si zabezpečila piate miesto pred Cyprom, čo jej môže pomôcť pred nerozhodným výsledkom v budúcich kvalifikáciách.

Ukážka zápasu

© Reuters

Pred začiatkom tejto sezóny mohlo Slovensko tešiť len dve prehry v deviatich zápasoch s Chorvátskom a Ruskom v ich skupine.

S náskokom to však nebol problém, keďže štyri z piatich remíz Slovenska prišli proti súperovi, ktorého potrebovali poraziť, aby mali šancu kvalifikovať sa.

Nakoniec som odišiel Štefan TarkovičNa druhé miesto zaostáva tím deväť bodov, pričom zostáva zápas, takže Slovensko sa môže sústrediť na tretie miesto pred Slovinskom.

Ak má ísť štvrtkový zápas proti tým istým rivalom, zdá sa, že sú nadšení, pretože Hawks sa dvakrát vracajú zozadu, aby zabezpečili remízu 2:2.

Ku cti im treba dať jediné dve prehry Slovenska v tejto skupine 1:0 s Ruskom a Chorvátskom a budú mať pocit, že tretie miesto je to najmenej, čo si za svoj výkon zaslúžia.

Napriek tomu, že si pred ďalším súperom drží šesťbodový náskok, Slovensko nezaháľa po tom, čo v marci nezdolalo Maltu.

Malta bola pravdepodobne ešte viac frustrovaná po tejto súťaži, keď juniorský tím viedol 2:0 po 19 minútach a potom v druhom polčase spadol.

Pozitívnejšie je, že sa tešili z najlepšieho kvalifikačného ťaženia vo svojej histórii, keď dosiahli päť bodov, ktoré nazbierali pred Euro 2008, ale tentoraz odohrali menej zápasov.

Hoci cez víkend bodku oslavovať netreba, Davis jedol Vie, že vyhýbanie sa porážke im pomôže v snahe postúpiť v kvalifikačných skupinách v budúcnosti.

READ  Mužský biatlonový tím si zapísal miesto v Pekingu na poslednú chvíľu | Šport

Kvalifikácia majstrovstiev sveta na Malte – tvar Európy:

Kvalifikácia MS Slovenska – európsky formát:

Novinky z tímu

Tréner Malty Davis Mangia 27. marca 2021© Reuters

Ondrej Duda A David Strellick Po tom, čo sa začiatkom tohto týždňa prihlásili ako náhradníci, budú vyžrebovaní na Slovensko 11.

Marek Hamšík A Diamant Ladislav Mohlo by to však byť duo, ktoré by sme mohli vynechať Matos PeruV ohrození je aj miesto.

Róbert Božník Je alternatívou v poslednej tretine, ak Tarkovič zvolí iný postup.

Mangia sa môže rozhodnúť, že nebude robiť príliš veľa zmien v základnej zostave Malty po tom, čo si hráči počas druhého polčasu proti Chorvátsku oddýchli.

Steve PisaniJe náhradníkom v prvom polčase tohto zápasu a dúfa, že nastúpi v strede poľa po boku niektorého z nich. Bjorn Christensen alebo Teddy Thomas.

Možná základná zostava na Malte:
Bonello. Shaw, Agios, Bibi; Attard, Pisani, Christensen, Caminzulli; Mbong, Montebello, Digabriel

Možná základná zostava pre Slovensko:
Rodak. Bekárek, Satka, Skryniar, Holobek; Hamšík, Lobotka, Peru; Mac, Almasi, Harraslin

SM slová zelené pozadie

Hovoríme: Malta 1-4 Slovensko

Napriek ich výkonu v obrátenej hre nevidíme Maltu dosahovať rovnakú úroveň výsledkov. S týmto vedomím očakávajte, že Slovensko s tým unikne a bude plávať v ústrety víťazstvu, aby dobre dokončilo svoju kampaň.

Špičkový tip

Naši odborní poradcovia sú partnerom v Sporita.com V tomto zápase očakávajú menej ako 3,5 gólu. kliknite tu Zistite, čo ešte môžete od tejto hry očakávať a ďalšie osvedčené futbalové tipy.Pod 3.5: Údaje

ID: 469962: 1false2false3false: QQ::from db desktop: LenBod: collect8141: