Televízny plán, miesta a skupiny – termín

ESPN, ESPN2, ABC a ESPN + budú vysielať všetkých odložených 51 zápasov Európskeho pohára národov, majstrovstiev Európy vo futbale UEFA, ktoré sa začnú v piatok 11. júna úvodným zápasom medzi Tureckom a Talianskom v Ríme a pokračujú až do finále 11. júla na štadióne vo Wembley. v Londýne.

Celkovo spoločnosť Disney Networks v pondelok uviedla, že ako držitelia práv v angličtine v Spojených štátoch bude vysielať viac ako 140 hodín živých vystúpení, čo mnohí považujú za prvý futbalový turnaj národných tímov na svete. Televízia TIVN od spoločnosti Univision a novo spustená služba priameho prenosu PrendeTV budú integrované pre pokrytie v španielskom jazyku v USA.

ESPN odvysiela toto leto 40 zápasov, ESPN2 6 a ABC 5 vrátane dvoch zápasov v 16. kole a štvrťfinále. Finále sa bude vysielať v nedeľu 11. júla, s pokrytím od 14:30 východného času na ESPN a ESPN +. Najnovšia streamovacia služba bude vysielať všetky zápasy tromi rôznymi kanálmi: leteckou kamerou (taktická kamera) a dvoma kanálmi obsahujúcimi kombináciu hráčskych a manažérskych Iso-Camov, spolu s hlasom komentátorov zápasov ESPN.

Ryan Reynolds a Rob McLenny FC Wexham sa stanú predmetom dokumentárnej série Forex

Hry sa budú streamovať naživo v aplikáciách ESPN a ABC, zatiaľ čo zápasy ABC sa budú streamovať súčasne v ESPN3. Bude to prvýkrát od roku 2008, čo sa európsky šampionát vysiela v televíznej sieti USA.

Pokrytie ESPN2 začne 30-minútovou ukážkou, ktorá ukazuje stredu 9. júna o 18:30 ET. Ponuky Euro dnes (Vysiela sa medzi zápasmi počas celého turnaja) a Eur dnes večer (Vysielanie sa vysiela v pracovných dňoch po poslednom zápase na ABC, ESPN a ESPN2.) ESPN FC Pod vedením hostiteľov Dana Thomasa a Kay Murrayovej budú počas turnaja vysielať denné vydania futbalových správ, noviniek a verejnej mienky.

Tohtoročný turnaj, ktorý sa kvôli pandémii odloží o rok, sa uskutoční v 11 hostiteľských mestách: Amsterdam, Baku (Azerbajdžan), Bukurešť, Budapešť, Kodaň, Glasgow, Londýn, Mníchov, Rím, Sevilla (Španielsko) a Saint Petersburg. Predstavuje sedem národných tímov v prvej desiatke aktuálneho rebríčka FIFA: Belgicko č. 1, Francúzsko č. 2, Anglicko č. 4, Portugalsko č. 5 (tím Cristiana Ronalda je držiteľom titulu z roku 2016), č. 6 Španielsko . , Taliansko č. 7 a Dánsko č. 10. Prenasledujú sa aj staré mocnosti Nemecka, Chorvátska a Holandska.

Skupina F je tento rok ľahko „skupinou smrti“, pretože obhajca titulu Portugalsko čelil víťazom majstrovstiev sveta vo Francúzsku (2018) a Nemecku (2014); Posledné dva sa budú hrať 15. júna. Zápas medzi Francúzskom a Portugalskom 23. júna je dohrávkou finále Euro 2016.

Tu sú skupiny, za ktorými nasleduje americký televízny program:

Skupiny

Skupina A.
(Mestá: Rím, Baku)

Turecko, Taliansko, Wales, Švajčiarsko

Skupina B.
(Mestá: Kodaň / Petrohrad)

Dánsko, Fínsko, Belgicko, Rusko

Skupina C.
(Mestá: Amsterdam / Bukurešť)

Holandsko, Ukrajina, Rakúsko, Macedónsko

Skupina D.
(Mestá: Londýn / Glasgow)

Anglicko, Chorvátsko, Škótsko, Česká republika

Skupina H.
(Mestá: Sevilla / Petrohrad)

Španielsko, Švédsko, Poľsko a Slovensko

Skupina F
(Mestá: Mníchov / Budapešť)

Maďarsko, Portugalsko, Francúzsko a Nemecko

Televízny program

(Vždy ET; pokrytie sa začína približne 30 minút pred výkopom;
Všetky hry sa streamujú aj na ESPN +; Všetci okrem šiestich sa streamujú v televízii Prende)

Piatok 11. júna

Skupina A – Turecko vs Taliansko, 14:30 ET (ESPN, Univision, TUDN)

Sobota 12. júna

Skupina A: Wales vs Švajčiarsko, 8:30 (ESPN).
Skupina B – Dánsko – Fínsko, 11:30 (ESPN)
Skupina B – Belgicko vs Rusko, 14:30 (ABC)

Nedeľa 13. júna

Skupina D – Anglicko vs Chorvátsko, 8:30 (ESPN).
Skupina C – Rakúsko vs Macedónsko, 11:30 (ESPN)
Skupina C – Holandsko vs Ukrajina. 14:30 (ESPN)

Pondelok 14. júna

Skupina D: Škótsko vs. Česko, 8:30 (ESPN)
Skupina E: Poľsko vs Slovensko 11:30 (ESPN)
Skupina E: Španielsko vs Švédsko, 14:30 (ESPN)

Utorok 15. júna

Skupina F – Maďarsko vs Portugalsko, 11:30 (východoeurópsky čas).
Skupina F – Francúzsko a Nemecko, 14:30 (ESPN, Univision, TUDN)

Streda 16. júna

Skupina B – Fínsko-Rusko, 8:30 (ESPN)
Skupina A: Turecko vs Wales, 11:30 (Španielsko).
Skupina A – Taliansko vs Švajčiarsko, 14:30 (ESPN)

Štvrtok 17. júna

Skupina C: Ukrajina vs Macedónsko, 8:30 (ESPN).
Skupina B – Dánsko – Belgicko, 11:30 (ESPN)
Skupina C – Holandsko vs Rakúsko, 14:30 (ESPN)

Piatok 18. júna

Skupina E: Švédsko vs Slovensko, 8:30 (ESPN).
Skupina D: Chorvátsko vs Česko, 11:30 (ESPN).
Skupina D – Anglicko vs Škótsko, 14:30 (ESPN)

Sobota 19. júna

Skupina F – Maďarsko vs Francúzsko, 8:30 (ESPN)
Skupina F – Portugalsko vs Nemecko, 11:30 (ESPN, Univision, TUDN)
Skupina E: Španielsko vs Poľsko, 2:30 (ABC)

Nedeľa 20. júna

Skupina A: Švajčiarsko vs Turecko, 11:30 (východoeurópsky čas).
Skupina A – Taliansko vs Wales, 11:30 (ESPN2)

Pondelok 21. júna

Skupina C – Severné Macedónsko vs Holandsko. 11:30 (Španielsko).
Skupina C-Ukrajina vs Rakúsko, 11:30 (ESPN2)
Skupina B: Rusko vs Dánsko, 14:30 (ESPN)
Skupina B – Fínsko-Belgicko, 14:30 (ESPN2)

Utorok 22. júna

Skupina D: Chorvátsko vs Škótsko, 14:30 (ESPN).
Skupina D – Česko proti Anglicku, 14:30 (ESPN2)

Streda 23. júna

Skupina E: Slovensko vs Španielsko, 11:30 (Španielsko).
Skupina E – Švédsko vs Poľsko, 11:30 (ESPN2)
Skupina F – Portugalsko vs Francúzsko, 14:30 (ESPN, Univision, TUDN)
Skupina F – Nemecko-Maďarsko, 14:30 (ESPN2)

Sobota 26. júna

16. kolo (Amsterdam) – 2A proti 2B, 11:30 (ESPN)
16. kolo (Londýn) – 1A proti 2C, 14:30, Londýn (ABC)

Nedeľa 27. júna

16. kolo (Budapešť) -1C proti 3DEF, 11:30 (ESPN)
16. kolo (Saville) – 1B proti 3ADEF, 14:30 (ABC, Univision, TUDN)

Pondelok 28. júna

16. kolo (Kodaň) – 2D vs 2E, 11:30 (ESPN)
16. kolo (Bukurešť) -1F proti 3ABC, 14:30 (ESPN)

Utorok 29. júna

16. kolo (Londýn) – 1D proti 2F, 11:30 (ESPN)
16. kolo (Glasgow) – 1E proti 3 ABCD, 14:30 (ESPN, Univision, TUDN)

Piatok 2. júla

Štvrťfinále 1 (Petrohrad) – 11:30 (EET)
Štvrťfinále 2 (Mníchov) – 14:30 (ESPN)

Sobota 3. júla

Tretie štvrťfinále (Baku) – 11:30 (ESPN, Univision, TUDN)
Štvrté štvrťfinále (Rím) – 14:30 (ABC, Univision, TUDN)

Utorok 6. júla

Semifinále 1 (Londýn) – 14:30 (ESPN, ESPN +, Univision, TUDN)

Streda 7. júla

Druhé semifinále (Londýn) – 14:30 (ESPN, ESPN +, Univision, TUDN)

Nedeľa 11. júla

Finále (Londýn) – 14:30 (ESPN, ESPN +, Univision, TUDN)

READ  Lítium ASX hrá v spoločnosti MetalsTech úlohu, je o krok bližšie k príjmom a získava zlato na Slovensku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *