Tarasov vyhral svoje prvé víťazstvo v National Hockey League, Blue Jackets porazili Rangers 5:1

NEW YORK – Obrancovia Zach Ferensky A Andrej Beck záznam a Daniel Tarasov Pri svojom prvom víťazstve v National Hockey League dosiahol 30 zákrokov Modré bundy Columbus vynásobiť New York Rangers V nedeľu 5:1.

Igor ChinakovA Eric Robinson A Kent Johnson Skóroval aj za Blue Jackets, ktorí vyhrali prvýkrát v troch cestných zápasoch. Liam Foddy A Jack Ruslovich Každý mal dve prihrávky.

„Bolo to úžasné a pre mňa veľmi výnimočné,“ žiaril Tarasov. „Veľmi ste mi pomohli… Len som urobil svoju prácu.“

Artemi Banarin Skóroval, aby mu dal bod v každom zo šiestich zápasov Rangers v tejto sezóne a ako sa máš Jaroslav Mal 16 zákrokov, aby padol 0-2-0. New York prehral druhý domáci gól po sebe po tom, čo vo štvrtok večer prehral v predĺžení so San Jose.

„Nie je to dosť dobré, samozrejme,“ povedal tréner Rangers Gerard Gallant. „Boli sme pomalí. Myslel som si, že sme celú noc pozadu… Toto nebola ani zďaleka chyba holiča.“

Werenski otvoril skóre s 2:06 zostávajúcimi v prvom polčase. Zdá sa, že Halack zastavil strelu Wirenskiho, ale lopta minula skúseného brankára.

Peeke zvýšil na 2:0 o 1:42 sekundy, keď vám jeho strela z pravého kruhu vzdorovala v tomto prvom kole kampane.

Gól Chinakova prišiel v deviatej minúte druhej minúty po prvý raz v sezóne a Columbus dostal do trojgólového vedenia. Foddy, ktorý bol jeho prvým zápasom v sezóne, získal v ten večer druhú asistenciu.

Panarin zakončil štvrtý v sezóne v presilovej hre 5v3, keď v prostrednej tretine zostávalo 1:16, aby sa Rangers dostali do tabuľky výsledkov.

Robinson pridal svoj prvý gól s 5:47 zostávajúcim na treťom mieste, než ho po 44 sekundách korunoval Johnson.

„V treťom zápase sme zápas rozbehli naozaj dobre, upokojili sme sa ako skupina,“ povedal tréner Blue Jacks Brad Larsen.

READ  Bez týchto piatich suvenírov neodíďte zo Slovenska

Tarasov, 23-ročný Rus, bol v roku 2017 jednotkou Bluejackets v treťom kole draftu a v prvom polčase predviedol deväť zákrokov, 15 v druhom a šesť v treťom.

Brankár z výšky 6 stôp, ktorý vyrobil štýlovú rukavicu, ktorá zachránila brániaceho brankára Rangers Zack Jones O 6:40 sekundy ho spoluhráči šokovali pri poslednom zvonení.

„Daniel bol pre nás skvelý,“ dodal Larsen. „Bol veľmi pokojný a zdalo sa, že jeho tvrdé zákroky sú ľahké.“

Zálohovanie Tarasov pre začiatočníkov Elvis Marslikins Kým sa Jonas Corbesallo zotavuje po operácii bedrového kĺbu.

Hallaq, 37-ročný brankár zo Slovenska, ktorý sa minulé leto pripojil k Rangers, aby podporil štart Igor Šesterkinpripísal svojmu súperovi v záhyboch modrých búnd.

„Ich brankár ma práve prekonal,“ povedal Hallaq. „Nebol to môj najlepší zápas.“ „Je ťažké vrátiť sa zozadu. To sa stalo v tretine. Mali nejaké šance a dali gól.“

infekcia

Rangers vpredu Philip Shettle Po zrážke s Columbusom už nie je útočníkom Cole Selinger na začiatku súťaže. Gallant po zápase povedal, že Chytil si nasal krížne rameno do hlavy a bol to „deň za deň“.