Sports Digest: Debutu Sea Dogs dominuje ženích

bejzbal

Jay Groome pri svojom debute Double-A dosiahol 10 dominantných inningov a Triston Casas pokračoval v silnej jazde s dvojicou dvakrát pobehujúcich plaziviek pre Portland Sea Dogs víťazstvom 7: 1 v sobotu večer proti New Hampshire Fisher Cats. v Manchestri, New Hampshire.

Groome, prvý výber Bostonu v drafte 2016, bol pred zápasom povýšený do triedy A Greenville. Dovolil iba dva zásahy a nechodil.

The Sea Dogs si v tretej smene v domácom dvojzápase dvojhry Camerona Cannona a Casasa vybojovali vedenie 4: 0. Kole Cottam strelil sólový gól v piatej smene a Casas opäť skončil deviaty, čím zvýšil na 7: 0, čo mu v posledných troch zápasoch prinieslo päť homerunov a 11 RBI.

Emmanuel de Jesus poskytol Portlandu posledné štyri smeny a udržal výluku nedotknutú, kým Demi Orimoloi v deviatom kole dvoma víťazstvami netrafila RBI.

Basketbal

NBA: Detroit Pistons získali veteránske centrum DeAndre Jordan v obchode pre viacerých hráčov s Brooklyn Nets.

Pistons taktiež dostali štyri tipy na druhé kolo a peňažné plnenie od Nets verzus útočníka Sekou Domboya a stredopoliara Jalila Okafora.

Tridsaťtriročný Jordan podpísal 6. júla 2019 zmluvu s voľným hráčom s Brooklynom, ktorá je súčasťou veľkého leta pre rytierov, ktorého súčasťou boli aj Kevin Durant a Kyrie Irving.

Jordan mal v minulej sezóne v 57 zápasoch priemer 7,5 bodu a 7,5 doskoku. Začínal 43 -krát, ale do konca roka z kurzu vypadol.

Jordan, ktorý má 6 stôp-11, debutoval v NBA v roku 2008 a prvých 10 sezón strávil v Los Angeles Clippers. Hral aj za Dallas a New York Knicks, v priemere 9,4 bodu a 10,6 doskoku počas 932 zápasov.

WNBA: Britney Grenierová nazbierala 22 bodov, Skylar Diggins-Smith a Kia Norseová pridali 14 bodov a Phoenix využil veľkú koncovku v tretej štvrtine na to, aby v Indianapolise porazil Indianu Pfeiffer 87-65 za ôsmu výhru Mercuryho v rade.

READ  Veronica Rajic utrpí hroznú nehodu na elektronickom skútri a je ponechaná v milánskej nemocnici s otrasom mozgu a modrinami na tvári.

Phoenix dokončil tretiu štvrťhodinu 18: 0 a tri ukazovatele Sophie Cunninghamovej ho zasiahli za 12 sekúnd a ujali sa vedenia 76-53. Indiana držala v tejto štvrtine iba deväť bodov, zatiaľ čo Phoenix zaznamenal 36.

V prvom polčase bol Phoenix 1 z 11 na diaľku, ale urobil 11 z 11 trestných hodov, aby zostal v rozmedzí 44-40. Mercury 7 vyrobil 8 z 3 hláv v tretej na ovládanie.

Greinerová získala svoj piaty bod v kariére, v 13. 20-bodovom zápase sezóny, a Brianna Turnerová mala 11 doskokov za Phoenix (17-10). Diana Taurasi bola 1-6 z ihriska za 23 minút.

Automobilové preteky

Formula One: Holandský jazdec Max Verstappen obsadil na vrchole Veľkej ceny Holandska vynikajúce postavenie a poslal svoju oranžovú armádu fanúšikov do extázy v holandskom Zandvoorte.

Potom DJ pustil hlasnú tanečnú hudbu a užíval si Verstappenovo vystúpenie a nasával slnko na pobreží. Prišli ho pozrieť v najlepšom a on doručil.

Posledné kolo pilota Red Bullu bolo dosť dobré na to, aby porazilo hviezdu Mercedesu Lewisa Hamiltona o 0,04 s a tímového kolegu Valtteriho Bottasa o 0,034 s.

XFINITY: Noah Gragson dvakrát porazil Harrisona Burtona v penaltovom rozstrele v predĺžení na Darlington Raceway a získal tak prvé víťazstvo v sérii Xfinity v tejto sezóne.

Gragson odštartoval svoj týždeň predĺžením zmluvy o vedení JR Motorsports Series v roku 2022 a zavŕšil to tretím víťazstvom v kariére – a vôbec prvým na turnaji Too Tough To Tame.

Vyzeralo to, že nikto, vrátane Gregsona, nebude schopný neskoro v pretekoch prekonať hviezdu Pohára Dennyho Hamlina. Ale varovanie bolo vydané 10 kôl predtým, a keď sa Hamlin dostal do diery, pneumatika už čakala cez stenu – nie v pravidle NASCAR – a bola odoslaná zozadu tým, ktorí boli v prvom kole.

Gragson čelil poslednej výzve po varovaní 144 zo 147 kôl kvôli úlomkom na trati. Keď sa Burton pokúsil vycúvať, uháňal vpredu vo vyvýšenom pruhu, ktorý bol najbližšie k slávnemu Darlingtonskému múru.

READ  Junior World: Bédard, Kanada vyraďuje Slovensko v Orascom Telecom

Burton sa v oboch ďalších kolách sťahoval na Gregsonovu stranu, ale nedokázal sa pohnúť dopredu.

futbal

Kvalifikácia majstrovstiev sveta: Obhajcovi titulu Francúzsko chýbal zranený Kylian Mbappe pri remíze 1: 1 s Ukrajinou, ale zostal na vrchole kvalifikačnej skupiny.

Mbappe odišiel z mužstva Francúzska s problémom s lýtkami po stredajšej remíze 1: 1 s Bosnou a Hercegovinou.

• Marcelo Brozovic strelil neskorší gól, pretože Chorvátsko zdolalo Slovensko 1: 0 a zostalo na body s Ruskom na vrchole svojej skupiny.

Rusko vedie na rozdiel gólu, keď zdolalo Cyprus 2: 0.

• Aleksandar Mitrovic strelil dva góly, aby viedol Srbsko k víťazstvu 4: 1 nad Luxemburskom, čím sa vyrovná Portugalsku na čele svojej skupiny s 10 bodmi.

• Dánsko pokračovalo v perfektnom štarte kvalifikácie víťazstvom 1: 0 nad Faerskými ostrovmi – piate v poradí.

• Memphis Depay strelil dva góly a Holandsko zdolalo Čiernu Horu 4: 0, aby zostalo na druhom mieste vo svojej skupine za Tureckom, ktoré zdolalo Gibraltár 3: 0.

Cyklistika

Španielska Volta: Primusovi Roglicovi zostala len rozhodujúca etapa skúšobnej etapy, aby po tretíkrát za sebou získala titul španielskej Volty po tom, čo ako vicemajster Clement Champusin skončil 20. etapu.

Roglic vedie Enriqueho Masa dva a pol minúty pred súdnym pojednávaním v nedeľu viac ako 21 míľ od Padronu do stredovekého mesta Santiago de Compostela, cieľa púte sv. Jakuba.

Champoussin získal svoje prvé profesionálne víťazstvo tým, že si nárokoval jazdu na 125 míľ zo Sanxenxo do Mos za 5 hodín a 20 minút. Francúzsky jazdec Roglic a ďalší traja prekvapení jazdci prešli v záverečnom stúpaní necelé dva kilometre.

Futbal

svetový pohár: Kanada ukončila svoju 12-zápasovú víťaznú sériu proti USA víťazstvom v prvom zápase kvalifikácie majstrovstiev sveta v rugby 34-21 v St. John’s Newfoundland.

READ  Cyklistika - Slovák Peter Sagan vstupuje do TotalEnergies na dve sezóny po tom, čo minulý týždeň opustil Bora Hanzruhe

Kanaďania sa v prvom polčase spamätali zo zdržania 14-10, tromi po sebe idúcimi pokusmi premenenými na vedenie 34-14, ale napokon dostali tretí pokus Američanov.

Oba tímy sa stretnú budúcu sobotu v Glendale v štáte Colorado. Víťaz dvoch agregovaných zápasov narazí v októbri na Uruguaj o postup na majstrovstvá sveta 2023 vo Francúzsku. Porazený sa stretne s Čile, aby určil, kto postúpi do play-off.

futbal

NFL: Tunch Ilkin, turecký ofenzívny útočník Pro Bowl, dvakrát zomrel s tímom Pittsburgh Steelers, ktorý sa stal milovaným členom vysielacieho tímu organizácie. Mal 63 rokov.

Oceliari potvrdili Elkinovu smrť v sobotu. Elkin, ktorý vlani na jeseň odhalil, že bojuje s amyotrofickou laterálnou sklerózou (známou aj ako Lou Gehrigova choroba), bol nedávno hospitalizovaný so zápalom pľúc.

Elkin v júli oznámil, že rezignuje na svoje povinnosti rozhlasového analytika, aby sa zameral na svoje liečenie.

Na obnovenie hesla použite nasledujúci formulár. Keď odošlete e -mail na svoj účet, pošleme vám e -mail s resetovacím kódom.