Sounders vs Sporting KC, priamy prenos: hrací čas, televízny program a zostava

ZOSTAVY: Kelyn Rowe nahrádza Obeda Vargasa a Yeimar Gomez Andrade sa vracia do zostavy, zatiaľ čo Sporting KC predstaví to, čo by sa dalo považovať za zostavu prvej voľby.

Seattle Sounders urobili za posledný mesiac solídny pokrok, pokiaľ ide o umiestnenie v play-off. Keď boli Sounders blízko na konci tabuľky, sú teraz siedmi a iba päť bodov na štvrtom mieste s minimálne hrou na celom ihrisku..

Na to, aby pokračovali v raste, však budú musieť maximalizovať šance ako v dnešnom zápase proti Sporting KC. Sporting KC, zvyčajne jedna z veľmocí konferencie, sa ťažko dostal z brány a momentálne je v tabuľke 12., iba jeden bod za druhým. Na ceste sú tiež len 1-6-2.

Aj keď Sporting KC môže pokulhávať, takmer nevychádzajú. Pre prípad, že by niekto potreboval pripomenutie, SKC ide na dve víťazstvá v rade, naposledy na víťazstvo 6:0 nad Union Omahou na US Open a predovšetkým na víťazstvo 2:1 na ihrisku Nashville SC. Nielenže to prekvapilo 10-zápasovú neprehru na SKC Road, ale zároveň ukončilo 25-zápasovú domácu jazdu bez prehry Nashvillu.

• Za predpokladu, že bude hrať, bude to 300. účasť Stefana Fryea v kariére za Sounders vo všetkých súťažiach. Od založenia organizácie v roku 1974 sa vo viacerých zápasoch za klub predstavili iba Zach Scott (352) a Osvaldo Alonso (339).
  • Sounders majú proti Sporting KC rekord 10-9-4 vo všetkých súťažiach. Osem z týchto výhier prišlo v 75. minúte alebo neskôr a šesť z nich prišlo v 88. minúte alebo neskôr. Posledný víťaz prišiel v neskoršom zápase kvalifikácie 2016, keď Nelson Valdes v 88. minúte poslal center od Joevina Jonesa.

sevkopec

Vonku: Josh Atencio (protokoly o zdraví a bezpečnosti); Xavier Arreaga (kmeň hamstringov L); Joao Paulo (pretrhnutie predného skríženého väzu); Raul Ruediaz (kmeň hamstringov); Obed Vargas (únavová zlomenina bedrovej oblasti)

READ  Mladík zo Super Eagles Matthew Yakubu víta dvojičky so svojou slovenskou manželkou

Sporting KC

Pochybné: Courtney Ford (predseda)

Vonku: Ozzie Cisneros (hamstringy); Gadi Kinda (operácia kolena); Alan Pulido (operácia kolena); Nikola Vujnovic (ponáhľaj sa)

Referencia: Alex Čilovič AR1: Jeff Hosking AR2: Corey Rockwell štvrtý: Chris Ruska Video asistent rozhodcu: Edvin Gorečevič AVAR: Mike Campinert

Začiatok/dátum zápasu čas: sobota, 12:08 PT

miesto: Lumen Field, Seattle

Online streamovanie: ESPN + (Pridružený odkazA mimo trhu), Fubo TV (Pridružený odkaz)

Národná anglická televízia: ABC (Taylor Twillman a John Champion)

Národné anglické rádio: SiriusXM

miestny rozhlas: 93,3 KJR-FM Seattle, iHeartMedia (Costigan, Keeler)

akcAl Spanish rádio: El Rey 1360 (Rodriguez, Makeda, Tapia)

Španielska národná televízia: ESPN Deportes