Sounders vs Rapids, Aktualizácie: Joao Paulo možno práve strelil gól roka

Saunders 3, Rapids 0: Ako by Sounders v prvých 40 minútach neurobili dosť na to, aby zapôsobili, João Paulo si stanovil cieľ na veky. Vzatie lopty asi 20 yardov hlboko na jeho konci, posunutie Joaa Paula dopredu, odpálenie faulu, zasiahnutie jedného z obrancov, potom v podstate poslanie lopty do brány cez ďalších dvoch obrancov a brankára Clint Irwin. Boli to preteky hodné Marshawna Lyncha.

ZVUKY 2, RÝCHLE 0Sounders pokračovali v spaľujúcom štarte, keď v 22. minúte strelili druhý gól. Ten vyšiel spod kopačky Jimmyho Medrandu, ale bol to len konečný dotyk nádherného protiútoku, ktorý začal Will Bruyne. Nedostal sa ani k pomoci, ale Joao Paulo mal veľký talent, keď ho mohol nastaviť.

ZVUKY 1, RÝCHLE 0: Christian Roldan vo svojom štvrtom zápase v rade nestratil čas na skórovanie, pretože v druhej minúte dal penaltu Will Bruen. Bol to zároveň najrýchlejší gól Sounders v tejto sezóne.

Jeden z najrušnejších úsekov v histórii tímu sa skončí v nedeľu, keď bude hostiteľom Seattle Sounders Colorado RapidsJe to ich siedmy zápas za 23 dní. Sounders v súťažných zápasoch doposiaľ vyhrali 4: 2: 0, vrátane dvoch zápasov Ligového pohára a ďalších štyroch proti rivalom Západnej konferencie.

Soundersove posledné štyri zápasy boli na cestách a do tohto zápasu sa dostávajú poriadne na koni. Ich posledné dva zápasy boli pravdepodobne dvoma z ich najlepších výkonov v sezóne, keď zvíťazili 2: 1 nad druhým tímom. Športové KC A celkové víťazstvo 3: 1 nad vtedajším súbojom Zemetrasenia v San Jose.

Rapids ale tento rok potichu patria medzi najlepšie ligové tímy a za Sounders zaostávajú iba o tri body. Z 13 víťazstiev, šesť na ceste, je to už delené o najviac v histórii franšízy.

• The Sounders majú bilanciu 14-2-1 hrajúcich MLS proti Rapids na ihrisku Lumen Field, ale naposledy ich navštívili 9. marca 2019. Rapids vyhrali 2: 0-1 na posledných troch verejných stretnutiach, z ktorých obe sa hrali v parku s Dickovými športovými potrebami.
  • Rapids naposledy vyhrali v Seattli 21. mája 2016. Sounders vyhrali posledné štyri stretnutia na ihrisku Lumen Field s kumulatívnym skóre 14-1, vrátane víťazstva 2-1 vo finále Západnej konferencie 2016.
READ  Stephen Davis zdôraznil dôležitosť dobrého štartu proti Taliansku

viemvKopec

Otázka: Raúl Ruídias (bolesť podkolennej šľachy). Nicholas Benezet (kmeň flexora ľavého bedra);

Mimo poľa: Jordan Morris (poranenie predného krížneho väzu); Jordi Delem (prasknutie pravého krížového väzu); Nico Lodeiro (chirurgia pravého kolena); Brad Smith (Protokol o bezpečnosti a ochrane zdravia)

Colorado

Out: Colin Warner (akumulácia žltej karty)

Ďalšia žltá karta o vylúčení: Al Bahar: Yamar Gómez Andrade, Raul Ruídias … COL: Lalas Abubakar

Rozhodca: Chris Pinseau. AR1 (lavica): Ian Anderson; AR2 (naproti): Ryan Graves; Po štvrté: Joseph Dickerson. Video asistent rozhodcu: Edvin Joricevic. AVAR: Rene Parra

dátum zápasu/čas: Nedeľa, 19.00 hod

miesto: Lumen Field, Seattle

Online streamovanie: Amazon Prime (Partnerský odkaz na trhu), ESPN + (Pridružený odkazA mimo trhu),

miestna anglická televízia: Fox13+ (Costigan, Keller, Zakuani)

miestny rozhlas: 1090 KJR-AM Seattle (Costegan, Keeler, Zakwanee)

On onaNSAl SpanisNS rádio: El Rey 1360 hod. (Rodriguez, Makeda, Tapia)