Sounders Club hostí v sobotu večer Austin FC na ihrisku Lumen

10. septembra 2022 – Tlačová správa MLS – FC Seattle Sounders

Stredopoliar Seattle Sounders Liu Zhou vs Austin FC
(Seattle Sounders FC)

Seattle, Wash. – Po víťazstve 2:1 nad Houston Dynamo minulý víkend sa Seattle Sounders (11-15-3, 36 bodov) zamerali na Austin FC (15-8-6, 51 bodov), pričom dnes večer o hod. Lumen Field (17:00 PT/FOX 13+, Prime Video, Univision-Seattle, 950 KJR AM, El Rey 1360 AM). Tento zápas je len štvrtýkrát, čo sa tieto dva tímy stretli, pričom Austin FC sa pripojil k MLS v roku 2021. Seattle neprehral v troch stretnutiach s Austinom (1-0-2).

Tento zápas sa ukázal ako kľúčový pre Seattle, ktorý je momentálne na deviatom mieste v Západnej konferencii s 36 bodmi, šesť bodov od posledného miesta v play-off. Austin je druhý v Západnej konferencii s 51 bodmi.

ï »¿ Po dnešnom zápase sa Sounders FC vydáva na sever do Britskej Kolumbie, aby sa v sobotu 17. septembra (19:00 PT/FOX 13+, Prime Video, 950 KJR AM, El Rey 1360 AM) postavil proti Vancouveru Whitecaps FC.

vysielané informácie

Miestna televízia: FOX 13+

Regionálne streamovanie: Prime Video

Národné rádio (simulcast): Sirius XM FC

Miestny rozhlas: 950 kg

Talent: Keith Costigan, Casey Keeler, Steve Zakwani

Televízne relácie pred zápasom, v prvom polčase a po zápase: Michael Ludtka, Brad Evans, James Riley, Marcus Hahnemann

Rádio pred zápasom, počas prvého polčasu a po zápase: Jackson Felts, Diego Arrioja a Danny Jackson

Miestna televízia (španielčina): Univision – Seattle

Talent: Jimmy Mendes a Diego Arrioja

Miestny rozhlas (španielsky): El Rey 1360 AM

Talent: Mario Rodriguez, Felipe Makeda, Carlos Tapia, Marlo Villa

READ  Dundee United 1-0 Ross County: Elmari Niskanen dáva prvý gól United, pretože Ross County zostávajú nevyhrateľné | futbalové správy