Romanova zaostalá forma pokračuje vo svetovej streleckej hre

Vo vyraďovacej časti opakovanej dvojhry mužov prehral Roman s Talianom Federicom Mosolom 6: 0.

Nebohý bangladéšsky lukostrelec Roman Chana pokračuje v účinkovaní na majstrovstvách sveta v lukostreľbe, ktoré sa konajú v americkom Youngstowne.

Vo vyraďovacej časti dvojhry mužov Roman prehral s Talianom Federicom Mussolicim 6: 0.

Ďalší bangladéšsky Rami Siham, Hakim Ahmed Rubil, však prejavil určitý odpor, keď prekonal Haliulika Michala z Česka 6: 4 a posunul sa na posledných 16 víťazstvom nad Ricardom Sotom z Čile 7: 3.

Aj keď Hakim nakoniec prehral s Holanďanom Stevom Weglerom 6-4 sety.

Medzitým Ram Krishno Saha zvíťazil nad Portugalcom Luisom Goncalvesom 6: 2, ale neudržal svoje tempo, pretože prehral s Mexičanom Luisom Alvarezom 6-4 sety.

Predtým Roman skončil na 46. mieste zo 720 účastníkov, keď v kvalifikačnom kole na opakujúce sa dvojhry mužov dosiahol skóre 336.

Krishno a Hakeem skončili na 27. a 50. mieste, keď v kvalifikácii dvojhry mužov dosiahli 642, respektíve 633 bodov.

Na druhej strane, hviezdna Beauty Roy pokračovala vo svojej zlej sérii, pretože bola vyradená po tom, čo prehrala s Denisou Barankovou zo Slovenska 6-4 sety v opakujúcej sa dvojhre žien.

Beauty predtým skončila na 72. mieste zo 720 účastníkov, keď v kvalifikačnom kole na opakujúce sa dvojhry žien získala 551 bodov.

Asim Kumar Das v kvalifikácii dvojhry mužov v dvojzápase tesne porazil Španiela Ramona Lopeza so skóre 143-142, ale v nasledujúcom zápase prehral so Slovenskom Josefom Bosankim so skóre 146-145.

V kvalifikácii na mužskú zloženú divíziu skončil Asim na 58. mieste zo 720 účastníkov po 674 bodoch.

Celkovo sa ani šťastie bangladéšskeho tímu nezlepšilo, pretože Roman, Krishnu a Hakeem podľahli svojim belgickým rivalom o 3-5 setov vo vyraďovacom kole opakovania družstiev mužov.

READ  Sports Digest: Chevrin kritizuje úradníkov potom, ako sa dostanú na tretie miesto

Potom, čo sa úvodný set skončil remízou 55: 55, sa Bangladéš nedokázal ujať vedenia, pretože Roman a Hakeem prehrali druhý set 50-57 a nakoniec prehrali tretí a štvrtý set 53-58, respektíve 53-54.

Na opakovanom podujatí zmiešaných tímov skončil bangladéšsky tím zložený z Krishnu a Beauty na 28. mieste z 32 krajín po skórovaní 1193.