Program Euro 2024, tabuľka, výsledky, živé vysielanie: Ako sledovať zápasy 21. júna, Slovensko vs. Ukrajina

Euro 2024 je tu, najlepšie tímy kontinentu bojujú o prvenstvo tri roky po šokujúcej sláve Talianska na štadióne Wembley. Obhajcovia titulu sú tentoraz medzi najlepšími kandidátmi, no rovnako prekvapivé by bolo, keby titul získali 14. júla, vzhľadom na hĺbku kvality, ktorú má Anglicko, Francúzsko, Nemecko, Portugalsko a Španielsko.

Medzitým, keď 16 z 24 krajín, ktoré sa kvalifikovali do Nemecka, získalo miesto vo vyraďovacích kolách, existuje veľa nádejí medzi relatívne mladými tímami, ako sú Slovinsko, Albánsko a Gruzínsko, ktoré absolvujú svoj turnajový debut. Pre takých, ako sú Jude Bellingham a Kylian Mbappé, Euro 2024 ponúka príležitosť stavať na svojich začínajúcich legendách a možno si dokonca nárokovať Zlatú loptu, pre nás ostatných je to len sviatok futbalu a drámy.

Euro 2024 môžete sledovať na Fubo (Skúste zadarmo).

V 17. ročníku súťaže bude celkovo súťažiť 24 tímov v 10 nemeckých mestách.

miesta

  • Štadión Auf Schalke, Kolínsky štadión, Alstadion a štadión Lipska: Zápasy do osemfinále sa budú hrať vo VeltinsArena v Gelsenkirchene (Schalke 04), Rheinenergy Arena v Kolíne nad Rýnom (Köln), Deutsche Bankpark vo Frankfurte (Eintracht Frankfurt) a Red Bull Arena v Lipsku (RB Lipsko) – všetky sú premenované. Podľa UEFA. pre túto súťaž.
  • Stuttgart Arena, Volksparkstadion a Düsseldorf Arena: Zápasy až do štvrťfinále sa budú hrať v MHPArena v Stuttgarte (VfB Stuttgart), Volksparkstadion v Hamburgu (Hamburger SV) a Mercur Spiel-Arena v Düsseldorfe (Fortuna Dusseldorf) – všetky premenované UEFA pre túto súťaž .
  • Football Arena Mníchov a BVB Stadion Dortmund: Zápasy až do semifinále sa budú hrať v Allianz Arene (Bayern Mníchov) a v Dortmundskom Signal Iduna Parku (Borussia Dortmund) – obe premenované UEFA pre túto súťaž.
  • Olympijský štadión: Zápasy až do finále sa budú hrať na Olympiastadion v Berlíne (Hertha Berlin).
READ  Kvalifikácia na Euro 2024: Kto sa môže tento týždeň kvalifikovať?

Tu je poradie, program a ako sledovať jednotlivé zápasy:

Skupina A

Nemecko

2

2

0

0

7

1 6

Švajčiarsko

2

1

1

0

4

2 4

Škótsko

2

0

1

1

2

6 1

Maďarsko

2

0

0

2

1

5 0

14. júna
Nemecko 5, Škótsko 1

15. júna
Maďarsko 1, Švajčiarsko 3

19. júna
Nemecko 2, Maďarsko 0
Škótsko 1, Švajčiarsko 1

23. júna
Švajčiarsko proti Nemecku, o 15:00 na Foxe
Škótsko proti Maďarsku, 15:00 na FS1

Nenechajte si ujsť Morning Footy CBS Sports Golazo Network, teraz vo forme podcastov! Náš tím vám prináša všetky novinky, pohľady, najdôležitejšie momenty a smiech, ktoré potrebujete, aby ste mohli sledovať krásnu hru v každom kúte sveta, každý pondelok a piatok po celý rok.

Skupina B

Španielsko

2

2

0

0

4

0 6
Taliansko

2

1

0

1

2

2 3
Albánsko

2

0

1

1

3

4 1
Chorvátsko

2

0

1

1

2

5 1

15. júna
Španielsko 3, Chorvátsko 0
Taliansko 1, Albánsko 2

19. júna
Chorvátsko 2, Albánsko 2

20. júna
Španielsko 1 Taliansko 0

24. júna
Albánsko vs Španielsko, 15:00 na FS1
Chorvátsko proti Taliansku, o 15:00 na Foxe

Skupina C

Anglicko

2

1

1

0

2

1 4
Slovinsko

2

0

2

0

2

2 2
Dánsko

2

0

2

0

2

2 2
Srbsko

2

0

1

1

1

-2 1

16. júna
Slovinsko 1, Dánsko 1
Anglicko 1, Srbsko 0

20. júna
Slovinsko 1, Srbsko 1
Dánsko 1, Anglicko 1

25. júna
Anglicko vs Slovinsko, 15:00 na Fox
Dánsko vs Srbsko, 15:00 na FS1

Skupina D

Holandsko

1

1

0

0

2

1 3
Francúzsko

1

1

0

0

1

0 3
Rakúsko

1

0

0

1

0

1 0
Poľsko

1

0

0

1

1

2 0

16. júna
Holandsko 2, Poľsko 1

17. júna
Rakúsko 0 Francúzsko 1

21. júna
Poľsko vs. Rakúsko, 12:00 na FS1
Holandsko vs Francúzsko, 15:00 na Foxe

25. júna
Holandsko vs Rakúsko, 12:00 na FS1
Francúzsko vs. Poľsko, o 12:00 na Fox

Skupina E

Rumunsko

1

1

0

0

3

0 3
Slovensko

1

1

0

0

1

0 3
Belgicko

1

0

0

1

0

1 0
Ukrajina

1

0

0

1

0

3 0

17. júna
Rumunsko 3, Ukrajina 0
Belgicko 0, Slovensko 1

21. júna
Slovensko verzus Ukrajina, 9:00 hod Fubo (Skúste zadarmo)

22. júna
Belgicko proti Rumunsku, o 15:00 na Foxe

26. júna
Slovensko vs Rumunsko, 12:00 na FS1
Ukrajina vs. Belgicko – 12:00 na Fox

Skupina F

POS. tím W DR do JD bod.

1

Türkiye

1

0

0

2

3

2

Portugalsko

1

0

0

1

3

3

Česká republika

0

0

1

-1

0

4

Gruzínsko

0

0

1

-2

0

READ  Živý komentár - Slovensko vs Čile

18. júna
Turecko 3, Gruzínsko 1
Portugalsko 2, Česko 1

22. júna
Gruzínsko vs. Česká republika, 9:00 Fubo (Skúste zadarmo)
Türkiye vs. Portugalsko, o 12:00 na Fox

26. júna
Gruzínsko proti Portugalsku, o 15:00 na Fox
Česká republika vs. Turecko, 15:00 na FS1

16. kolo

29. júna
2A vs. 2B: 12:00 na FS1
1A vs. 2C: 15:00 na Fox

30. júna
1C vs. 3D/E/F, 12:00 na Fox
1B vs. 3A/D/E/F, 15:00 na Fox

1. júla
2D vs. 2E, o 12:00 na FS1
1F vs. 3A/B/C, 15:00 na Fox

2. júla
1E vs. 3A/B/C/D, 12:00 na FS1
1D vs. 2F, 15:00 na Foxe

Štvrťfinále

5. júla
TBD vs. TBD, 12:00 na Fox
TBD vs. TBD, 15:00 na Foxe

6. júla
TBD vs. TBD, 12:00 na Fox
TBD vs. TBD, 15:00 na Foxe

Semifinále

9. júla
TBD vs. TBD, 15:00 na Foxe

10. júla
TBD vs. TBD, 15:00 na Foxe

posledný

14. júla
TBD vs. TBD, 15:00 na Foxe

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *