Preteky Liama ​​Brodyho sa na Sardina Open skončili Jean-Lennard Struve. Dan Evans v akcii vo štvrtok | Tenisové správy

Brit Liam Brody videl koniec svojej kariéry na Sardine Open proti Nemcovi Janovi Lennardovi Struffovi. No.1 Dan Evans vo štvrtok odštartoval svoje antukové ťaženie proti talianskemu tínedžerovi Lorenzovi Musettimu.

Posledná aktualizácia: 21. 7. 2004 o 18:55

Otvorený beh Larda Broadyho na Sardegne dokončil Jan-Lennard Struff (so súhlasom: mpi04 / MediaPunch / IPX)

Preteky Liama ​​Brodyho na Sardegna Open sa skončili v druhom kole piateho nasadeného Jan-Lennarda Struffa.

Brody, ktorý sa umiestnil na 152. mieste na svete, vstúpil do hry svojim prvým víťazstvom na turnaji ATP Tour od roku 2018, keď sa v utorok zúčastnil prvého víťazstva v prvom kole nad Švajčiarom Marcom-Andreom Heislerom v Taliansku.

Nemec ho ale na antuke predčil, za 1 hodinu 22 minút stratil 6-4 6-2.

Brit Dan Evans sa vo štvrtok stretne s mladým Lorenzom Musetti

Brody výstup znamená Dan Evans Je ďalším vytrvalým Britom, pretože turnaj číslo jeden odštartoval jeho kampaň vo štvrtok po rozlúčke.

Domáci favorit narazí na 19-ročného Lorenza Musettiho, ktorý sa začiatkom tohto roku dostal do semifinále Acapulco Open a minulý týždeň do tretieho kola Miami Open.

Struff potom bude hrať štvrtý nasadený Nikoloz Basilashvili po tom, čo Gruzínčan zachránil päť mečbalov za stavu 4: 5 v rozhodujúcom sete proti kvalifikácii, slovenskému Josephovi Kovalikovi predtým, ako zvíťazil 4: 6 6: 4: 5.

Naproti tomu Jazz Biden porazil Bieloruska Igora Gerasimova 6: 4, 7: 6 (7: 5).

Slovinský Biden sa v nasledujúcom kole stretne s druhým americkým nasadeným Taylorom Fritzom alebo so Slovákom Andreom Martinom.

Nezabudnite nás sledovať na skysports.com/tennis, našom účte na Twitteri Vložte tweet & Sky Sports – nech ste kdekoľvek! Teraz k dispozícii na stiahnutie na – iPhone a iPad A Mužského vzhľadu

READ  Amy Broadhurstová je stále na ceste k dosiahnutiu jedinečnej trojnásobnej medaily, keďže Íri zaistia viac šťastia na majstrovstvách Európy