Najdôležitejších 5 dôvodov, prečo Shiffrinová nebola Jasnovým pracovným miestom

Michaela Schiffrinová sa vracia do švédskeho R, aby v piatok a sobotu nastúpila na slalom svetového pohára. Schiffrinová získala nielen štyri víťazstvá na majstrovstvách sveta vo Švédsku, ale v roku 2019 získala aj dve zlaté medaily zo sveta (AP Photo / Marco Trovati)

Plakali po okradnutí, po nedeľňajších majstrovstvách sveta v slovenskej Jasnej.

Áno, vitajte v bráne Shiffrin-Vlhova, ktorú Shiffrin šoférovala po prvom kole slalomu a naposledy odišla počas prevratu, keď pracovníci cyklistov objavili rozbitú bránu a zastavili závod, aby ju napravili.

Schiffrinová na niekoľko minút spomalila pri začiatočnom dome, čo bola situácia podobná tomu, ako keď počas futbalového time-outu poskakoval kopnutému hráčovi, ale na dlhšie obdobie. Keď konečne pretekala, Chevrin nekorčuľoval dobre, klesol na tretie miesto a Slovenka Petra Vlhova skončila doma na ľade víťazne.

To viedlo k zrodu konšpiračných teórií o tom, ako Vlhova, Slovenská korčuliarska únia a možno aj niektorí pracovníci kurzu opravia našu hrdinku od víťazstva.

Prestaň. zastav.

Rovnako ako existujú ľudia, ktorí stále tvrdia, že v práci bol 11. september, alebo trvajú na tom, že existoval hlboký štát, ktorý viedli demokrati za prezidenta Donalda Trumpa, tak ľudia predpokladajú, že kompetencia nie je v dôkazoch.

Naozaj si myslíme, že Flofa, slovenskí organizátori pretekov, a pár chlapov menom Joseph Wien – pracovníci na bicykloch dobrovoľnícki všade od Beaver Creek Talon Crowe po Jasnu – majú na to odvahu?

Č.

Rezervácie kurzov nie sú nikdy dobré, či už ide o úrazy, prácu na saniach alebo dokonca reklamné prestávky, aj keď za ne platia účty. Ale stávajú sa. Chevrin dostal zlý koniec hokejky. Potrebuje sa z toho dostať. (Bude) a my tiež.

Ale len na kopnutie a chichot, z ústredia v EagleVail, 5 najdôležitejších dôvodov, prečo Shiffrin nie je Jasnovým Jobbedom:

5. Slovenský tím rozhodol o ceste do prvého kola, nie do druhého. Pozrite sa na úvodné listy. Výcvik reflexnej reflexie mal na starosti Nór Jan Harala. Ak sa jedná o nejaké opičie podnikanie, je herala hlavným podozrivým. (Spomienky na majstrovstvá sveta: Ante Kostelic).

READ  Aaron Brooks z Hagerstownu získal titul majstra sveta v zápasení do 23 rokov

Nórka Ragnhild Mwinkel bola jedenásta, zatiaľ čo Kaga Norbayová obsadila 23. miesto. To je zlá manipulácia s pretekmi a Nórsko a Slovensko vo všeobecnosti príliš nespolupracujú. Predpokladajme, že nástroj na nastavenie trasy pre jedno kolo bol taliansky a druhé švajčiarsky a kurz ako tento sa uskutočnil pre Rakúšana. Teraz máte prípad, vzhľadom na nepriateľstvo týchto krajín so všetkým, čo súvisí so snehom.

4. Novozélanďanka Alice Robinsonová zaznamenala v nedeľu v druhom kole najrýchlejší čas. Nebola to Vlhová ani Schiffrin. Bolo to kivi a sme šťastní, že ho vidíme na pódiu.

3. Nikdy som nerandil s Amy Fisherovou. (Hej, je to Lettermanov zoznam a potrebujeme odkaz.)

2. Schiffrin nie je kyborg. Nevyhrá všetky preteky, priatelia. Napriek svetským rekordom je hriešnym človekom. Schiffrin priznala, že mešká a že s ňou musí v budúcnosti vychádzať lepšie.

1. Povedali sme si to predtým a ešte raz – Petra Fleuva je sama o sebe skvelá krasokorčuliarka. Možno by sa nám to nepáčilo, ale vyhráva raz za čas. Toto bolo jej devätnáste víťazstvo v kariére na majstrovstvách sveta a celkový počet by bol oveľa vyšší, keby nenapadla počas doby, ktorá by bola pravdepodobne známa ako éra Michaela Schiffrinovej.

To

Ak by sa dalo niečo zvrtnúť, Shiffrin je z tohto víkendu pravdepodobne veľmi nadšená – dva slalomy vo švédskom Are, piatok a sobota.

Nielen, že má pohon, je certifikovaným šťastným miestom pre Schiffrinovú. Svoj prvý turnaj tam vyhrala 20. decembra 2012. Je to prvá zo štyroch pravidelných výhier, nehovoriac o zlate a slalome Super G na majstrovstvách sveta v roku 2019, ako aj o bronz v GS.

Pohodlie ide nad rámec úspechu. Pamätajte, že pred rokom v tomto okamihu Chevrin stanovila dátum svojho návratu na majstrovstvá sveta po smrti svojho otca. Rozhodli sa vrátiť do AR a talianskej Cortiny, kde bolo v tejto sezóne svetové umiestnenie a ďalšie relaxačné miesto, nie náhodou. Všetko sa to samozrejme skončilo márne, pretože COVID-19 vymazal zvyšok sezóny.

Michaela Schiffrinová prekonáva svetový slalom o 45 bodov, pričom má tri preteky, v sezóne zostáva 300 bodov. (Snímka obrazovky, fis-ski.com)

Keďže v nasledujúcich dvoch dňoch budú súťažiť dva z posledných troch sezóny v slalome sezóny, bude tu tiež otázka, kto zvíťazí v slalome. Vlova má náskok 480 bodov, v porovnaní so 435 bodmi za Schiffrinovú, Rakúšanku Katharinu Linsbergerovú (420) a Švajčiara Michaela Geisena (375) stihli.

READ  Sledujte: Rafael Leao to robí znova! Milánska hviezda strelila nádherným kopom hlavou víťazstvo v talianskej lige nad Rímom pod vedením Josého Mourinha

Pretože sú to iba štyri ženy na planéte, ktoré vyhrali svetový pohár (vrátane olympijských hier 2018, svetového pohára 2019 a 2021), ktorý sa datuje 10. januára 2017 (rakúsky Flachau, švédska Frida Hannsdotterová), toto kvarteto treba sledovať .