Liga národov UEFA: Dánsko, Holandsko a Rakúsko získavajú víťazstvá

Tretie vydanie Európska liga národov Piatok pokračoval v mestách po celej Európe s Odporúčané zápasy sa vysielajú cez sieť FOX Sports (A vysiela sa v aplikácii FOX Sports).

Súčasťou podujatia bol napínavý zápas na slávnom Stade de France, kde Dánsko zdolalo Francúzsko 2:1. Inde, vo FS1, Holandsko dominovalo Belgicku v Bruseli, zatiaľ čo Rakúsko uzavrelo Chorvátsko v Osijeku.

Tu sú najdôležitejšie hry.

Dánsko 2, Francúzsko 1 (liga A)

Francúzsko začína

Karim Benzema napálil loptu pre Francúzsko predčasne, no bola zblokovaná. Na to nadviazal ďalším rýchlym pokusom – hlavičkou, ktorá tesne minula ľavú stranu – ale ukázal niekoľko skvelých pohybov.

Cieľ!

Benzema sa napokon v 51. minúte dokázal prepojiť a dostal Francúzsko do vedenia 1:0.

Karim Benzema zahanbil Dánsko, aby pomohlo Francúzsku postúpiť 1:0

Karim Benzema oklamal obrannú líniu Dánska na ceste do brány v 51. minúte Európskej Ligy národov.

Dánsko odpovedá

Andreas Cornelius za asistencie Pierra-Emila Hojberga vyrovnal situáciu v prospech Dánska.

Andreas Cornelius posúva Dánsko na úroveň 1:1 s Francúzskom

Dánsko strelilo svoj prvý gól proti Francúzsku vďaka gólu Andreasa Corneliusa v 68. minúte Ligy národov UEFA.

ďalší!

Cornelius svojím druhým gólom v 88. minúte dostal Dánsko do vedenia 2:1.

Andreas Cornelius sa otáča z ťažkého uhla, aby posunul Dánsko dopredu

Dánsko vedie nad Francúzskom 2:1 po tom, čo Corneliusova strela našla sieť v 88. minúte zápasu Ligy národov UEFA.

Holandsko 4, Belgicko 1 (liga A)

Cieľ!

V tomto zápase začal skórovať Stephen Bergwijn, Holandsko viedlo v 40. minúte 1:0.

Steven Bergwijn mal chvíľu iskru, aby viedol Holandsko proti Belgicku 1:0

Stephen Bergwijn pomohol Holandsku ukoristiť vedenie 1:0 proti Belgicku vďaka krásnemu gólu mimo pokutového územia v 40. minúte.

READ  Mužská hokejová reprezentácia USA Olympijské výsledky: USA ohromili Slovensko vypadnutím vo štvrťfinále

Holandsko vzlietnuť

Holandsko postúpilo vo veľkom nájazde v druhom polčase, keď v priebehu 14 minút strelilo tri góly. Najprv Memphis Depay, ktorému po rýchlom brejku pomáhal Stephen Berguis, poslal svoj tím do vedenia 2:0.

Dokončenie Memphisa Depaya pomohlo Holandsku viesť 2:0

Memphis Depay strelil gól v 51. minúte a pomohol Holandsku viesť 2:0 proti Belgicku.

Ďalej Denzel Dumfries vstúpil do zápasu týmto gólom z tesnej blízkosti a zvýšil na 3:0.

Denzel Dumfries zvýšil vedenie Holandska proti Belgicku na 3:0

Denzel Dumfries vedie Holandsko nad Belgickom 3:0.

Holandsko sa ujalo vedenia 4:0, keď ho svojím druhým gólom v zápase nasledoval Depay.

Memphis Depay opäť skóroval a zvýšil na 4:0 proti Belgicku

Memphis Depay zvyšuje skóre na 4:0, keď Holandsko pokračuje vo vyraďovaní Belgicka.

Príliš málo príliš neskoro

Belgičan Michy Batshuayi pridal v poslednej minúte gól, aby sa vyhol uzavretiu, no tým sa pochod skončil.

Rakúsko 3, Chorvátsko 0 (liga A)

Rakúsko udrie prvé

Marko Arnautovic bol za Rakúsko skvelý, keď v 41. minúte strelil prvý gól zápasu.

Marko Arnautovic sa prevalil cez obrancov a dostal Rakúsko do vedenia 1:0

Marko Arnautovič strelil nádherný gól v 41. minúte a zabezpečil tak vedenie Rakúska nad Chorvátskom v Lige národov UEFA 1:0.

Zvýšte druhú polovicu

Rakúsko vstúpilo do druhého polčasu silne a strelilo dva góly za tri minúty, s láskavým dovolením Marcela Sabitzera a Michaela Gregoricha, na ich ceste k uzavretiu 3:0.

Rakúsko strieľa po sebe idúce góly a vedie 3:0 nad Chorvátskom

V 54. minúte skóroval Michael Gregorich, po ktorom len o tri minúty nasledoval parádny gól Marcela Sabitzera.

Tu je pohľad na zvyšok piatkových zápasov Ligy národov UEFA:

Moldavsko 2, Lichtenštajnsko 0 (aliancia)

Cieľ!

Len štyri minúty po tomto kope proti Lichtenštajnsku nariadilo Moldavsko pokutový kop a hostia viedli 1:0 zásluhou Iona Nicolaesca, ktorý skóroval z pokutového kopu.

READ  Juniorská hviezda Conor Bedard zapĺňa hokejové arény v západnej Kanade

Ion Nikolayescu vedie Moldavsko proti Lichtenštajnsku 1:0

Ion Nicolaescu ukazuje svoj pokoj a pomáha Moldavsku ukoristiť skoré vedenie 1:0 proti Lichtenštajnsku vďaka klinickej penalizácii v piatej minúte.

som ticho

Vadim Buluhan sa o víťazstvo postaral hlavou v predĺžení, pričom knokaut stiahlo Moldavsko.

Prvý reprezentačný gól Vadima Buluhana priniesol Moldavsku víťazstvo

Hlavička Vadima Buluhana v predĺžení rozhodla o víťazstve Moldavska 2:0 nad Lichtenštajnskom v Lige národov UEFA.

Slovensko 1, Bielorusko 0 (liga C)

uzavrieť obchod

Krížom Tomáša Soslova sa upevnilo víťazstvo Slovenska 1:0 nad Bieloruskom, ktorému sa nepodarilo presadiť na palubovke.

Tomáš Soslov vedie Slovensko proti Bielorusku 1:0

Tomáš Soslov pomohol Slovensku streliť prvý zásah proti Bielorusku svojim gólom zo 61. minúty.

Kazachstan 2, Azerbajdžan 0 (liga C)

dvojitý problém

Kazachstan v tomto zápase porazil Azerbajdžan vďaka dvom obrovským gólom Abata Aimbetova.

Abat Aimpetov bojuje s krikom spoza šestnástky a vedie Kazachstan na 1:0.

Kazachstan zlomil bezgólový zápas proti Azerbajdžanu vďaka strele Abata Imbetova spoza pokutového územia v 50. minúte zápasu Ligy národov UEFA.

Abat Imbetov strieľa druhý gól proti Azerbajdžanu po kontroverzii VAR

Abat Aimbetov strelil včas gól Kazachstanu v druhej polovici jeho úvodnej kampane v Lige národov UEFA proti Azerbajdžanu na skóre 2:0.

Lotyšsko 3, Andorra 0 (aliancia)

Tretíkrát je mágia

Záver bol ďalší v piatok, keď Lotyšsko porazilo Andorru 3:0 gólmi Robertsa Uldrisisa a Yannisa Ikanicksa.

Krásne setbaly v Lotyšsku pomohli k prvému gólu Robertsa Oldrichesa proti Andorre

Lotyšsko sa ujalo proti Andorre skoro vedenia zásluhou hlavičky Robertsa Oldrichesa v deviatej minúte Ligy národov UEFA.

Ofsajdová pasca Andorry zlyhala po tom, čo Roberts Oldrich trafil perfektne 2:0

Lotyšsko porazilo Andorru 2:0 v Lige národov UEFA po tom, čo Roberts Oldrich premenil priamy kop. VAR musel potvrdiť, že Uldricis bol v zámorí.

READ  Sledujte v sobotu živé vysielanie Newcastle proti Southamptonu - globálne zoznamy kanálov

Pokutový kop Yannisa Ikaneksa zvýšil vedenie Lotyšska nad Andorrou 3:0

Pokutový kop Yannisa Ikaneksa z 85. minúty pomohol Lotyšsku k výhre 3:0 nad Andorrou v Lige národov UEFA.

Získajte viac z Ligy národov UEFA Sledujte svoje obľúbené a získajte informácie o hrách, novinkách a podobne.