Jenny vyhráva na Slovensku; Lynsey sa túži vrátiť. Mesačná cena Eilish Land

štvrtok 9. júna 2022

Jenny Salman Na Slovensku vo štvrtok večer dosiahla jedno z najlepších víťazstiev kariéry.

Hráčka Fife AC pretekala na Šamoríne a získala pôsobivé víťazstvo, keď zajazdila solídne pole za 2:03,43 v podmienkach, ktoré neboli ideálne.

Bol to ďalší povzbudivý výkon od Jenny pred nadchádzajúcim nabitým programom, ktorý zahŕňa britské šampiónky.

Medzitým traja Škóti hrali na stretnutí Rímskej diamantovej ligy.

Laura Muirová V behu žien na 1500 m skončila tretia s výkonom, ktorý označila za „silný“ s prevažne divákmi v najbližších týždňoch. Laura dosiahla skóre 4:04,93.

Gemma Ricky Na 800 m žien skončila deviata za 2:00 hod Beth Dubinová Ocitla sa v prvej dráhe na 200 m žien, ktorá by sa dala pokojne klasifikovať ako svetové/olympijské finále. Beth dosiahla deviate miesto 23,36.

+++

Lynsey Sharp a Andrew Butchart (foto Bobby Gavin)

Sme radi, že môžeme zdieľať skvelý videoobsah o medailistoch v Európe a Commonwealthu Lynsey Sharpová.

Film zostavil tím študentov médií z University of Stirling pod vedením Athlete Central. Hamish Hickey.

Existujú rozhovory s Lynsey, Andrew Butchart, Carol Sharp, Cameron Sharp, Ian Petty, Morag Millar a Jane Whitton.

Lynsey, mamu WiMaxu, teraz opäť trénuje jej mama Carol a je odhodlaná vrátiť sa na správnu cestu. .

Pozrite si video na platforma vimeo

+++

Eilish McCulgan Zvolené ako dámske športovec mesiaca podľa európska atletika Už druhý mesiac po sebe!

Olympijské trio vyhralo aprílové hlasovanie EÚ, po ktorom tento týždeň nasledovalo vyhlásenie víťaza v máji.

Eilishova zlomenina Paula RadcliffeováDlhodobý európsky rekord na 10 km so skvelými pretekmi f 30:19 na Great Manchester Run.

READ  Covid-19: Slovensko daruje 10 000 štrajkov na koláč výmenou za masky

Eilish, ktorá sa vydala na trať začiatkom tohto týždňa, prekonala v pondelok škótsky rekord svojej mamy na viac ako 10 000 m na trati v Hengelo časom 30:19,02.

„Nikdy som si nemyslel, že rekordy mojej mamy budú možné, ale potom som ich začal prekonávať,“ povedal 31-ročný hráč pre Athletics Weekly.

Časy Pauly Radcliffe boli tak mimo môj dosah, že to nebolo niečo, na čo som skutočne myslel.

„Ale, samozrejme, keď sa začneš približovať, myslíš“V skutočnosti to asi dokážem‚ alebo ‚To určite dokážem.“ A vaše myslenie sa začne meniť.