ITV ohlasuje pôsobivý tím pre Euro 2020

ITV ohlasuje pôsobivý tím pre Euro 2020

Boli zverejnené úplné plány na pokrytie turnaja

ITV začína s prípravami na turnaj Euro 2020 oznámením svojho prémiového tímu, ktorý divákov prevedie turnajom, a komplexnými plánmi pokrytia, ktoré majú fanúšikom priniesť to najlepšie z deja v televízii, na požiadanie aj online.

Živé zápasy, udalosti vysielané na ITV a ITV4 a simultánne vysielanie na ITV Hub budú doplnené o celý rad obsahu na online platformách ITV Football a ITV Sport a na sociálnych sieťach, aby bolo zaistené, že kdekoľvek a kedykoľvek sú, sa diváci a fanúšikovia môžu ponoriť do čokoľvek sa deje počas celého turnaja.

Pod vedením popredných moderátorov Marka Bogacha a Simy Jaswalovej, ako aj Reshmina Choudhuryho, poskytne tím EURO v ITV množstvo poznatkov, skúseností a názorov od skupiny odborníkov z Ian Wright, Roy Kane, Gary Neville, Patrick Vieira, Graeme Souness, Ashley Cole, Eni Aluko, Robert Earnshaw, Emma Hayes, Nigel de Young, John Collins, Joe Ledley, Nadia Nadim, Scott Brown, Andros Townsend.

Komentáre pochádzajú od Sam Matterface, Clive Tyldesley, Joe Speight, Seb Hutchinsona a Toma Gayleho s podporou spolukomentátorov Lee Dixona, Ally McCoista a Johna Hartsona.

ITV opäť určí analytika úsudku s bývalým elitným rozhodcom Petrom Waltonom, ktorý vysvetlí a objasní kľúčové rozhodnutia.

Gabrielle Clark, Michael Owen a Raman Bhardwaj sa majú hlásiť počas turnaja, ktorý je jedinečným hostiteľom v 11 mestách po celom kontinente.

ITV exkluzívne predstaví 27 živých zápasov v nabitom programe počnúc skupinovou fázou, ktorá zahŕňa dva večerné zápasy skupinovej fázy v Anglicku – veľmi očakávané stretnutie so Škótskom vo Wembley v zápase odvetného zápasu nezabudnuteľného zápasu Euro 1996, ako aj finálový zápas skupiny proti Česku.

Prvé týždne európskeho šampionátu ITV divákom prinesú aj súboj medzi šampiónmi sveta Francúzskom a Nemeckom, Walesom proti Taliansku, zápas finálovej skupiny v Škótsku proti Chorvátsku, aktuálny majster Európy Portugalsko vs Nemeckom, ako aj zápasy európskych giganti Španielsko, Holandsko a Taliansko. Obľúbený medzi mnohými ľuďmi, hviezdny belgický národný tím.

READ  Nórsko ponúka „nádej“ pre medzinárodné preteky hraných filmov - termín

Priamy prenos pokračuje počas všetkých vyraďovacích fáz a ITV má prvý výber do semifinále a bude sa zobrazovať v finále.

ITV bude obsahovať ďalšie najdôležitejšie body každého zápasu počas celého turnaja, ktoré budú k dispozícii aj v ITV Hub.

Pokrytie ITV Euro 2020 bude nepretržite k dispozícii s množstvom nového obsahu, analýz a funkcií dostupných online a na sociálnych sieťach.

Euros Daily Show sa bude premietať každý deň v ITV Hub a nová relácia Three Lions Raw nebude ponúkať prístup k filtru Anglických hier na ITV Hub a Youtube, kde je tiež možné nájsť množstvo obsahu z domovských krajín, s rozhovormi a ďalšie funkcie po bohatstve Škótska, Walesu a Anglicka.

Klipy zo zápasov zo všetkých hier ITV budú zverejňované na Twitteri, rovnako ako správy, klipy a ukážky na futbalovej stránke ITV každý deň, plus a navyše máme nový animovaný komentár animátora Nicka Murray Wallisa, ktorý sa objavil na našom Euro 96 pokrytie. Pre ITV. Počas prvej výluky v roku 2020.

Nová séria sa bude jedinečným spôsobom zaoberať klasickými okamihmi archívov – znovuvytvorením nezabudnuteľných udalostí, ako napríklad zlyhanie Paula Gascoigneho proti Nemecku, ktoré ukázalo, čo mohlo byť.

Na podcastu Futbalová futbalová show ITV uvidia špeciálni hostia chatovať s hostiteľmi Markom Pougatchom a Androsom Townsendom v 12 nových epizódach turnaja Euro 2020.

Existuje mnoho spôsobov, ako sa môžu fanúšikovia a diváci zúčastniť, vrátane kanálov ITV

Ankety Euros Instagram a Ultimate Eur Anketa plus Muž zápasu, Cieľ týždňa, Ankety hráča týždňa na informačnom kanáli ITV Football Twitter.

ITV bude tento týždeň vysielať hlášky o šampionáte. Vo vzduchu sa bude špeciálne vyrábať nová trať Euro 2020, ktorú predstavia kritici ITV Ian Wright a ktorá ukazuje na Good Times Start Here s odpočítavaním do počiatočných dní.

READ  Searchlight randí s ďalšími 2021 filmami, bez zmienky o „francúzskom dispečingu“ | Novinky

ITV sa tiež pripojí k euru s exkluzívnym priamym prenosom z posledných dvoch zápasov Anglicka pred turnajom doma, proti Rakúsku 2. júna a Rumunsku 6. júna. Na ITV a ITV 4 bude naplánovaných aj množstvo špeciálne upravených futbalových dokumentov, ktoré budú počas výstavby a počas celého turnaja k dispozícii na stanici ITV Hub.

Športový riaditeľ ITV Niall Sloan uviedol: „Majstrovstvá Európy 2020 sú turnajom, aký nemá obdoby, a spoločnosť ITV zhromaždila jedinečne talentovaný tím z celého futbalu, ktorý divákom a fanúšikom poskytne pútavý prehľad a zábavu, ktoré, ako dúfame, obohatia ich pôžitok ďalej. Bude to veľmi zvláštnych pár týždňov. Naše živé prenosy, vybrané predstavenia, podcasty a online obsah sociálnych médií zachytia všetky udalosti a všetky body rozhovoru, aby sa fanúšikovia a diváci mohli ponoriť do všetkého, čo turnaj ponúka. počas celého turnaja Euro 2020 na ITV. “

Celý rozpis zápasov: (Uvedené časy sú dátumami začiatku zápasov):

Piatok 11. júna
20:00 Turecko – Taliansko (BBC)

Sobota 12. júna
14:00 Wales – Švajčiarsko (BBC)
17:00 Dánsko – Fínsko (BBC)
20:00 Belgicko-Rusko (ITV)

Nedeľa 13. júna
14:00 Anglicko-Chorvátsko (BBC)
17:00 Rakúsko-Macedónsko (ITV)
20:00 Holandsko – Ukrajina (ITV)

Pondelok 14. júna
14:00 škótsko-česká (BBC)
17:00 Poľsko-Slovensko (ITV)
20:00 Španielsko-Švédsko (BBC)

Utorok 15. júna
17:00 Maďarsko – Portugalsko (ITV)
20:00 Francúzsko-Nemecko (ITV)

Streda 16. júna
14:00 Fínsko-Rusko (BBC)
17:00 Turecko – Wales (BBC)
20:00 Taliansko – Švajčiarsko (ITV)

Štvrtok 17. júna
14:00 Ukrajina – Macedónsko (ITV)
17:00 Dánsko – Belgicko (ITV)
20:00 Holandsko – Rakúsko (BBC)

Piatok 18. júna
14:00 Švédsko-Slovensko (BBC)
17:00 Chorvátsko – Česká republika (BBC)
20:00 Anglicko-Škótsko (ITV)

Sobota 19. júna
14:00 Maďarsko – Francúzsko (BBC)
17:00 Portugalsko-Nemecko (ITV)
20:00 Španielsko-Poľsko (BBC)

READ  Rusko schvaľuje jednodávkovú verziu vakcíny Sputnik V - The New Indian Express

Nedeľa 20. júna
17:00 Taliansko-Wales (ITV)
17:00 Švajčiarsko-Turecko (ITV)

Pondelok 21. júna
17:00 Severné Macedónsko – Holandsko (ITV)
17:00 Rakúsko-Ukrajina (ITV)
20:00 Rusko-Dánsko (BBC)
20:00 Fínsko – Belgicko (BBC)

Utorok 22. júna
20:00 Česko – Anglicko (ITV)
20:00 Chorvátsko – Škótsko (ITV)

Streda 23. júna
17:00 Slovensko – Španielsko (ITV)
17:00 Švédsko – Poľsko (ITV)
20:00 Nemecko-Maďarsko (BBC)
20:00 Portugalsko – Francúzsko (BBC)

16. kolo

Sobota 26. júna
17:00 2A vs 2B
20:00 1A proti 2C

Nedeľa 27. júna
17:00 1C vs 3D / E / F.
20:00 1B proti 3A / D / E / F.

Pondelok 28. júna
17:00 2D vs 2E
20:00 1F proti 3A / B / C.

Utorok 29. júna
17:00 1D vs 2F
20:00 1E proti 3A / B / C / D.

Štvrťfinále

Piatok 2. júla
17:00 Víťaz 6 vs Víťaz 5
20:00 Víťaz 4 vs Víťaz 2

Sobota 3. júla
17:00 Víťaz 3 vs Víťaz 1
20:00 Víťaz 8 vs Víťaz 7

semifinále

Utorok 6. júla
20:00 Víťaz QF2 vs Víťaz QF1

Streda 7. júla
20:00 Víťaz QF4 vs Víťaz QF3

Konečné

Nedeľa 11. júla
20:00 Víťaz SF1 vs Víťaz SF2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *