Hispánci porazili Slovensko – Explica .co

1. 5.21 o 23:16 SELČ

EFE

Španielsko vo svojom predposlednom záväzku k majstrovstvám Európy vo futbale 2022 rozhodujúcim spôsobom zvíťazilo nad Slovenskom (27 – 21) po zápase, ktorý Hispanos začal nepravidelne, ale v r. Kto išiel z menej do viac Stať sa skvelým v druhom polčase proti slovenskému tímu.

ESP

ESL

Španielsko

(13 + 14): Perez de Vargas (1), Rivera (5), Entreus, Marchand (2), Macheda (1), vľavo (1), Sully (2) – Sedem začiatkov – Rodrigo Corrales (ps), Guardiola (5), Canelas (3), Fernandez (2), Balagir (2), Sarmiento (1), Gobindo (1), Moros (1)

Slovensko

(10 + 11): Zernovic, Calafoot (7), Thomas Urban (5), Machak (1), Prokop (1), Doris (1), Ball Starting Seven – Hroscak (2), Resikar, Briatka (1) Lucas Urban (3)

Čiastočné akcie každých päť minút

1-3, 3-4, 5-6, 7-6, 11-7, 10-13 – 15-13, 17-13, 19-14, 21-16, 25-18, 27-21 – finále

Referencie

Daniel Freitas a Cesar Carvallo (Burr). Vylúčili miestnu Maquedu a návštevníkov Tomáša Urbana, Lukáša Urbana a Kalafuta.

suita

Pla de l’Arc de Llíria (Valencia). 500 divákov

S odlišným tímom, ako bol tím, ktorému „Hispanos“ čelil a vyhral v Bratislave, Slovensko navrhlo veľmi zložitú obranu, v ktorej Španielsko nemohlo nájsť dieru ani uniknúť. Andir Ezquierdo s Jorge Macheda Spravili prvé štadióny, zrazili sa Marián Zernovič.

Až vo štvrtej minúte Fotka užívateľa Valero Rivera Strelil prvý gól hráča „Hispanos“ (1 – 2), ktorý mal nevyrovnaný začiatok bez dôslednej obrany a efektívnej rozohrávky.

S Ferran Soleil Poškodenie ukončite a po niekoľkých pauzách Perez de VargasBol to španielsky brankár, ktorý remizoval v zápase (5-5, min. 14) a využil prázdnu bránu po výraznom obrannom zlepšení, ktoré umožnilo Španielsku kontrovať.

„Hispanos“ mohol prvýkrát postúpiť (7-6) v 20. min proti Slovensku, ktoré kontrovalo s Calafoot Ako najrozhodujúcejší hráč (4 góly) nemohol zabrániť Španielsku smrteľnými protiútokmi v otvorení medzery na ukazovateli skóre (11 – 7, 25 minút).

READ  Progresívne Slovensko odhaľuje nové tváre pre svoju kandidatúru do Európskeho parlamentu

Tím Jordi RiveraTen, ktorý vstúpil do prvého polčasu s rozdielom troch gólov (10–13), nastúpil po prechode šatne, na začiatku druhého semestra dosiahol šesť gólov (19–13, M 41).

Slovensku dochádzali nápady skôr, ako sa presadili „Hispánci“, ktorí predviedli vynikajúci výkon v obrane Marchan s Guardiola V osi španielsky tím smel čoraz viac zväčšovať rozdiely. Päť minút pred skončením zápasu sa Španielsko ujalo sedemgólového vedenia, zápas sa skončil 27: 21.