Euro 2020: Správy, skupiny, zápasy, dátumy, letenky, kurzy a všetko, čo potrebujete vedieť

Euro 2020 môže byť o rok pozadu, ale vzrušenie z letného turnaja je väčšie ako kedykoľvek predtým.

Majstrovstvá Európy boli odložené pred minulým letom kvôli pandémii koronavírusov, ktorá spôsobila obmedzenie šírenia voľného pohybu mnohých krajín po celom kontinente.

S obmedzeniami blokovania vo Veľkej Británii a inde stanovila UEFA harmonogram turnaja, ktorý sa uskutoční po skončení domácej kampane 2020/21 – napríklad AnglickoA Wells A Škótsko Snažia sa získať svoj prvý veľký titul v tejto súťaži.

Za posledných dvanásť mesiacov futbal Európsky riadiaci orgán, ktorý je nútený hrať za zatvorenými dverami, dúfa, že bude mať zelenú, aby opäť otvoril brány fanúšikom.

Zdieľať ich budú všetci európski giganti ŠpanielskoA NemeckoA Taliansko A Holandsko Príde zoči-voči niektorým z najslávnejších futbalových hviezd na veľkom pódiu.

Informácie o turnajoch budú pravidelne aktualizované, keď budú k dispozícii v jednom z najočakávanejšie očakávaných eur modernej doby.

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť pred Euro 2020:

Novinky

13. apríla: Londýnske Trafalgarské námestie sa pripravuje na usporiadanie fanúšikovskej zóny Euro 2020 s 12 500 fanúšikmi. Hlavné mesto Anglicka je po ročnom meškaní kvôli pandémii COVID-19 jedným z 12 hostiteľských miest európskych majstrovstiev – prečítajte si celý príbeh Tu.

13. apríla: Kontroverzný analytik spoločnosti Sky Sports získal prácu ITV pred Euro 2020 a bude hrať kľúčovú rolu v zápase anglického tímu proti Škótsku – prečítajte si celý príbeh Tu.

Skupiny

Skupina A: Taliansko, Švajčiarsko, Turecko, Wales

Druhá skupina: Belgicko, Rusko, Dánsko, Fínsko

Skupina 3: Ukrajina, Holandsko, Rakúsko, Severné Macedónsko

Skupina D: Anglicko, Chorvátsko, Česko, Škótsko

Skupina E: Španielsko, Poľsko, Švédsko, Slovensko

Skupina F: Nemecko, Francúzsko, Portugalsko, Maďarsko

Kombinácie

Všetky hry uvedené nižšie vychádzajú z britského času (BST) a môžu sa líšiť v závislosti od toho, kde žijete.

READ  Najdôležitejších 5 dôvodov, prečo Shiffrinová nebola Jasnovým pracovným miestom

Piatok 11. júna

Skupina A: Turecko – Taliansko 8 m (Rím)

Sobota 12. júna

Skupina A: Wales vs Švajčiarsko 2 m (Baku)
Druhá skupina: Dánsko vs Fínsko 5 m (Kodaň)
Druhá skupina: Belgicko vs Rusko 8 m (St. Petersburg)

Nedeľa 13. júna

Skupina D: Anglicko vs Chorvátsko 2 m (Londýn)
Skupina C: Rakúsko a Severné Macedónsko 5 m (Bukurešť)
Skupina C: Holandsko a Ukrajina 8 m (Amsterdam)

Pondelok 14. júna

Skupina 4: Škótsko a Česká republika 2 m (Glasgow)
Skupina E: Poľsko vs Slovensko 5 m (Dublin)
Skupina E: Španielsko vs Švédsko 8 m (Bilbao)

Utorok 15. júna

Skupina F: Maďarsko a Portugalsko 5 m (Budapešť)
Skupina F: Francúzsko a Nemecko 8 m (Mníchov)

Streda 16. júna

Druhá skupina: Fínsko vs Rusko 2 m (St. Petersburg)
Skupina A: Turecko vs Wales 5 m (Baku)
Skupina A: Taliansko a Švajčiarsko 8 m (Rím)

Štvrtok 17. júna

Skupina III: Ukrajina a Severné Macedónsko 2 m (Bukurešť)
Skupina B: Dánsko a Belgicko 5 m (Kodaň)
Skupina C: Holandsko a Rakúsko 8 m (Amsterdam)

Piatok 18. júna

Skupina E: Švédsko vs Slovensko 2 m (Dublin)
Skupina D: Chorvátsko vs Česká republika 5 m (Glasgow)
Skupina D: Anglicko a Škótsko 8 m (Londýn)

Sobota 19. júna

Skupina F: Maďarsko vs Francúzsko 2 m (Budapešť)
Skupina F: Portugalsko a Nemecko 5 m (Mníchov)
Skupina E: Španielsko a Poľsko 8 m (Bilbao)

Nedeľa 20. júna

Skupina A: Taliansko vs Wales 5 m (Rím)
Skupina A: Švajčiarsko a Turecko 5 m (Baku)

Pondelok 21. júna

Skupina C: Severné Macedónsko vs Holandsko 5 m (Amsterdam)
Skupina C: Rakúsko a Ukrajina 5 m (Bukurešť)
Druhá skupina: Rusko vs Dánsko 8 m (Kodaň)
Druhá skupina: Fínsko vs Belgicko 8 m (St. Petersburg)

Utorok 22. júna

Skupina D: Česko – Anglicko 8 m (Londýn)
Skupina D: Chorvátsko vs Škótsko 8 m (Glasgow)

Streda 23. júna

Skupina E: Slovensko vs Španielsko 5 m (Bilbao)
Skupina E: Švédsko a Poľsko 5 m (Dublin)
Skupina F: Nemecko – Maďarsko 8 m (Mníchov)
Skupina F: Portugalsko a Francúzsko 8 m (Budapešť)

16. kolo

Najlepšie dva tímy z každej skupiny postúpia v súťaži do 16. kola, postupuje aj najlepší tretí tím.

READ  Instructor K laughs at the student reporter before asking for sympathy

Sobota 26. júna

2A vs 2B – 5 m (Amsterdam)
1A vs 2C – 8 m (Londýn)

Nedeľa 27. júna

1C vs 3D / E / F – 5 m (Budapešť)
1A vs 2C – 8 m (Londýn)

Pondelok 28. júna

2D vs 2E – 5 m (Kodaň)
1F proti 3A / B / C / D – 8 m (Glasgow)

Utorok 29. júna

1D vs 2F – 5 m (Dublin)
1E vs 3A / B / C / D – 8 m (Glasgow)

Štvrťfinále

Piatok 2. júla

QF1: Víťaz 6 vs Víťaz 5 – 5 m (St. Petersburg)
QF2: Víťaz 4 vs Víťaz 2 – 8 m (Mníchov)

Sobota 3. júla

QF3: Víťaz 3 vs Víťaz 1 – 5 m (Baku)
QF4: Víťaz 8 vs Víťaz 7 – 8 m (Rím)

semifinále

Utorok 6. júla

SF1: Víťaz QF2 vs Víťaz QF1 – 8 m (Londýn)

Streda 7. júla

SF2: Víťaz QF4 vs Víťaz QF3 – 8 m (Londýn)

Konečné

Nedeľa 11. júla

Víťaz SF1 vs Víťaz SF2 – 8 m (Londýn)

Dátum

Euro 2020 sa začne 11. júna 2021 v Ríme a skončí sa 11. júla 2021 v Londýne. Turnaj sa bude konať v 12 hostiteľských mestách po celej Európe. Prvý v 60-ročnej histórii súťaže.

Lístky

Vstupenky na netrpezlivo očakávaný turnaj si môžete kúpiť u oficiálneho hráča UEFA webovú stránku.

Prospekt

Tu sú niektoré z najnovších kurzov, ktoré veľa bookmakrov ukazuje na víťazstvo na majstrovstvách Európy 2020.

Anglicko: 2. 9.
Francúzsko: 11/2
Belgicko: 6/1
Španielsko: 2/13
Nemecko: 2/15
Portugalsko: 2/15
Holandsko: 2/17
Taliansko: 1. 9.
Dánsko: 25/1

Nájdete všetky najnovšie Futbalové správy a fámy Tu na GiveMeSport.


Novinky – Športové správy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *