Domáce kolo: generálmajor je porazený; Tenis, majstri trávy korunovaní

Dvadsaťšesť hráčov súťažilo v sobotu na majstrovstvách západného regiónu Tenisovej asociácie Ontario (OTA) v tenisovom klube Sarnia.

Obsah článku

Žiadna výhra na majstrovstvách Ontária

Brigáda Sarnia tento víkend v Tecumsehu prešla 0-2 na majstrovstvách štátu Ontario AAA v bejzbale.

Wade Babola zasiahol v piatkovom otváračke dvojtakt a Alex McClain RBI pri prehre 4: 1 s Tecumseh Thunder.

Brigáda opustila turnaj dvojitým knockoutom so sobotňajšou prehrou 4: 3 s Windsor Athletics.

Windsor Stars vyhrali podujatie so šiestimi tímami, ktoré sa konalo namiesto zrušeného vyraďovacieho turnaja, ktorý často priláka 20 a viac tímov. Baseball v Ontariu ich korunoval za provinčných majstrov.

Weir strieľal na 67 lietadiel Boeing Classic

Mike Ware z Bright’s Grove zasiahol v nedeľu vo finálovom kole súťaže Boeing Classic o víťazov PGA Tour 5 do 67 rokov a skončil remízou 26.

Weir postúpil na 23 miest, aby dokončil trojdňové majstrovstvo na 4 mieste pod Snoqualmie, Washington.

V prvých dvoch kolách strelil 72 a 73.

Rod Bumbling mal menej ako 12 rokov a pripísal si výhru na jeden zásah.

Rosica hrá za Slovensko

Bývalý útočník Sarnia Sting Adam Rosica bude hrať za Slovensko od štvrtka v Bratislave na olympijskom kvalifikačnom turnaji.

Do turnaja štyroch tímov sa prihlásili aj Bielorusko, Rakúsko a Poľsko.

Tento týždeň sa uskutočnia aj dve štvorčlenné kvalifikácie. Jedna krajina z každého turnaja sa presunie na olympijské hry 2022 v Pekingu.

Na hry sa kvalifikovalo už deväť krajín vrátane Kanady.

READ  Hrá dnes Cristiano Ronaldo? Najnovšie informácie o dostupnosti hviezdy v zápase medzi Portugalskom a Slovenskom v kvalifikácii Euro 2024

šéfkuchár udrie do albatrosu

Sarniaov Steve Cook zasiahol 18. augusta na golfovom ihrisku St. Clair Parkway jamku jedna – albatros na 10. jamke.

Svedkami boli Dan Bergeron, Rob Dalgty a Terry Thompson.

Tenisti získavajú tituly

Chinmai Damani zo Sarnie zvíťazil v sobotu v tenisovom klube Sarnia nad Tej Patelom 8: 4 vo finálovom zápase chlapcov do 14 rokov majstrovstiev západného okresu Ontario Tennis Association (OTA).

Ava Harrison z Windsoru obsadila prvé miesto v triede dievčat U-14, na druhom mieste bola Astrid McCormick.

Cole Dunlop vo finále U-10 porazil Nasha Bernarda 8: 6.

Zúčastnilo sa ho dvadsaťšesť hráčov.

Organizátor Matt Muller, quarterback, pózuje s vicemajstrom do 10 rokov Nashom Bernardom vľavo a víťazom Cole Dunlopom z majstrovstiev Západnej oblasti Ontario Tennis Association (OTA) v Sarnia Tennis Club v Sarnia v Ontáriu v sobotu 8. augusta.  21, 2021. (Príspevková fotografia)
Organizátor Matt Muller, quarterback, pózuje s vicemajstrom do 10 rokov Nashom Bernardom vľavo a víťazom Cole Dunlopom z majstrovstiev Západnej oblasti Ontario Tennis Association (OTA) v Sarnia Tennis Club v Sarnia v Ontáriu v sobotu 8. augusta. 21, 2021. (Príspevková fotografia)

Pokračujú turnaje v záhradnom bowlingu

Dave Moffett a Brock Bartley neprehrávali a vyhrali 18. augusta turnaj dvojíc RBC-Kooy Wealth Management v bowlingovom klube Sarnia Lawn.

Bol to prvý turnaj, ktorý klub od začiatku pandémie COVID-19 usporiadal.

Druhý boli Jim Foley a Gary Eddington. Na treťom mieste sa umiestnili Debbie Whitfield a Lena Skidder.

Dave Moffett, vľavo, a Brooke Bartleyová vyhrávajú turnaj štvorhry RBC-Kooy Wealth Management v bowlingovom klube Sarnia Lawn Bowling Club v Sarnii v Ontáriu 18. augusta 2021. (Príspevková fotografia)