Detroit Red Wings: Detroit Red Wings podpísal zmluvu s Donovanom Sebrangom

Zdieľanie znamená starostlivosť!

Mohli by sme sa sústrediť na March Madness, ale Detroit Red Wings GM sa zameriava na získanie šampióna Stanley Cupu!

Možno budem z tohto úvodu znieť veľmi nadšene, ale v nedeľu večer Red Wings oznámili, že podpísali obrancu Donovana Cebranga s trojročnou vstupnou zmluvou od sezóny 2021-22.

Z Detroitu Red Wings:

Devätnásťročný Sebranjo v súčasnosti hrá v drese americkej hokejovej ligy Grand Rapids Griffins. V AHL debutuje 11. februára a v Chicagu si prvý bod pripísal asistenciu 3. marca. Cebranjo si pri svojom prvom pôsobení v profesionálnom hokeji pripísal ako štvrtý najmladší obranca v súčasnosti v AHL jednu prihrávku plus jedno hodnotenie, čo je 14 minút trestov a osem striel na bránu v deviatich zápasoch. Keď bola sezóna Ontario Hockey League zastavená, Cipranjo začal sezónu 2020-21 tímom Hong Kong Levis v druhej lige Slovenska, keď v piatich zápasoch získal tri body (1-2-3), hodnotenie plus tri a 50-minútový trest. . . Kingston, Ontário, jeho krajan, sa zúčastnil aj výberového kempu Hockey Canada pred decembrovými majstrovstvami sveta juniorov IIHF v roku 2021.

Vyberte si tretie kolo (celkovo 63.) z Detroitu v drafte NHL 2020, Sebranjo strávil predchádzajúce dve sezóny (2018 – 20) v OHL Kitchener Rangers. V sezóne 2019-20 skončil obranca 6 stôp, 1 a 189 libier druhý z obrancov tímu s 30 bodmi (6-24-30) a 33 penaltami v 56 zápasoch. Sebrango nastúpil v 118 zápasoch OHL, všetky odohral s Kitchenerom, získal 56 bodov (13-43-56) a 87 trestných minút. Kanadu na medzinárodnej scéne reprezentoval dvakrát, v piatich zápasoch Svetovej hokejovej výzvy do 17 rokov 2018 získal dve asistencie a štyri minúty pokutových kopov a po znížení trestu v dĺžke dvoch a dvoch minút si odniesol striebornú medailu na Hlinka Gretzky Cupe 2019. kopy v piatich zápasoch.