Ako sledovať žlč, škrupiny a všetky tokijské olympijské gymnastické hry

Priaznivci gymnastiky Yurchenko môžu zdvojnásobiť kopie od radosti: Olympijské hry v Tokiu Nakoniec pristál.

Prvé podujatie umeleckej gymnastiky – play off mužov – sa začína len niekoľko hodín po otváracom ceremoniáli v piatok 23. júla. Potom ženy – GOAT Championship Simone Biles, kolega texaských trénerov Jordan Chiles a zvyšok tímu USA ukradli severný Texas. srdcia v Národné majstrovstvá Minulý mesiac – začnite s ich honbou za zlatom.

Vďaka modernej technológii je sledovanie každej olympijskej gymnastickej akcie z Tokia jednoduché (veľa možností!) A komplikované (časový rozdiel 14 hodín!) – ale je to úplne možné.

Bez ohľadu na to, či používate digitálne vysielanie alebo sledujete tradičnú televíziu, zistite to najskôr: NBC má pokrytie. NBC a jej pridružené kanály a stránky, ako napríklad NBCSN A iba Peacock vysiela hry.

  • Súťaže môžete vysielať naživo a sledovať záznamy prostredníctvom pávA NBCOlympics.com, A NBC Sports na webe alebo sťahovaním aplikácií do SmartTV alebo digitálneho zariadenia. (Väčšina programov olympijských hier v Tokiu bude bezplatná.)
  • Môžete tiež nastaviť olympijské kanály závesná televíziaA YouTube TV, a prístupové pokrytie s rozšírením Živá televízia Hulu + Predplatné.
  • Miestne sa bude vysielať všetko pokrytie televíznym kanálom z gymnastiky NBC 5.

Nasleduje denný rozvrh na Umelecká gymnastika pre mužov a ženy Udalosti, kedy sa budú vysielať naživo a kedy budú neskôr sledované v rámci televízneho vysielania v NBC. Vždy CDT.

Zoznámte sa s tímom USA Tu.

(Poznámka: V rámci prípravných kvalifikačných kôl to urobí tím USA súťažiť V pododdiele 3, ale keďže by sme chceli obmedziť rozsah súťaže, uvádzame tu všetky tímy.)

Piatok 23. júla

Mužské play -off (Družstvo súťaží o postup do finále; gymnastky tiež o miestenky do finále viacboja.)
priečka 1 Zmiešaná skupina 1 (Rumunsko, Chorvátsko, Malajzia, Nový Zéland, Bielorusko, Írsko), Ukrajina, Ruský olympijský výbor, Čína, zmiešaná skupina 3 (Holandsko, Izrael, Cyprus, Egypt), Španielsko
Živé vysielanie: 8 hodín večer
Pozriem si to neskôr: NBC, sobota 24. júla, 13:45-17:00 a 19:00-30:30

READ  Zadarmo „Jungle Cruise“ doma: Ako môžete „Jungle Cruise“ v rozlíšení 4K sledovať odkiaľkoľvek s IGN+ online?

Sobota 24. júla

Mužské play -off
divízia 2 Švajčiarsko, Brazília, Veľká Británia, zmiešaná skupina 6 (Hongkong, Mexiko, Arménsko, Kanada, Bulharsko, Nigéria, Grécko), Japonsko, zmiešaná skupina 4 (Vietnam, Austrália, Kazachstan, Švédsko, Albánsko, Kuba)
Živé vysielanie: 12:30 hod
Pozriem si to neskôr: NBC 1: 45-17:00 a 19:00-30:30

Mužské play -off
Oddiel 3 – Spojené štáty americké, Nemecko, Čínsky Tchaj -pej, zmiešaná skupina 5 (Turecko, Taliansko, Filipíny), zmiešaná skupina 2 (Francúzsko, Uzbekistan, Nórsko, Litva, Azerbajdžan), Južná Kórea
Živé vysielanie: 5:30 hod
Pozriem si to neskôr: NBC 1: 45-17:00 a 19:00-30:30

Play off žien (Družstvo súťaží o postup do finále; gymnastky tiež o miestenky do finále viacboja.)
Sekcia 1 – Taliansko, zmiešaná skupina 3 (Ukrajina, Chorvátsko, čínsky Tchaj -pej, Kuba, Azerbajdžan), Japonsko, zmiešaná skupina 6 (Argentína, India, Singapur, Kajmanské ostrovy, Česká republika)
Živé vysielanie: 8 hodín večer
Pozriem si to neskôr: NBC, nedeľa 25. júla, 6-8: 30 hod.

Play off žien
Oddiel 2 – Čína, Veľká Británia, zmiešaná skupina 7 (Južná Afrika, Írsko, Rakúsko, Srí Lanka), Ruský olympijský výbor
Živé vysielanie: 21:50 hod
Pozriem si to neskôr: NBC, nedeľa 25. júla, 6-8: 30 hod.

Nedeľa 25. júla

Play off žien
Oddiel 3 – Spojené štáty americkéZmiešaná skupina 8 (Jamajka, Peru, Poľsko, Čile, Turecko), Holandsko Zmiešaná skupina 1 (Austrália, Rumunsko, Portugalsko, Slovensko)
Živé vysielanie: 1:10 hod
Pozriem si to neskôr: NBC, nedeľa 25. júla, 6-8: 30 hod.

Play off žien
Pododdiel 4 – Kanada, zmiešaná skupina 4 (Izrael, Švajčiarsko, Uzbekistan, Kostarika, Malajzia), Francúzsko, Španielsko
Živé vysielanie: 3:05 hod
Pozriem si to neskôr: NBC, nedeľa 25. júla, 6-8: 30 hod.

Play off žien
Oddiel 5 – Zmiešaná skupina 5 (Južná Kórea, Nórsko, Mexiko, Maďarsko), Nemecko Zmiešaná skupina 2 (Egypt, Brazília, Švédsko, Bielorusko), Belgicko
Živé vysielanie: 6:20 hod
Pozriem si to neskôr: NBC, nedeľa 25. júla, 6-8: 30 hod.

READ  Užite si zvyšok špeciálu Euro Special, Dramatic, Entertainment - Ghana, najnovšie futbalové správy, live výsledky, výsledky

Pondelok 26. júla

Mužské tímové finále (Najlepších osem tímov z kvalifikačných kôl; udelené medaily.)
Živé vysielanie: 5:00
Pozriem si to neskôr: NBC, 7–8: 30 hod.

Utorok 27. júla

Finále družstiev žien (Najlepších osem tímov z kvalifikačných kôl; udelené medaily.)
Živé vysielanie: 5:45 hod
Pozriem si to neskôr: NBC, 7-11 hod.

Streda 28. júla

Finále dvojhry mužov (Najlepších 24 gymnastiek z kvalifikačných kôl súťaží vo finále dvojhry mužov-medaily.)
Živé vysielanie: 5:15 hod
Pozriem si to neskôr: NBC, 7-10: 30 hod.

Štvrtok 29. júla

Finále dvojhry žien (24 najlepších gymnastiek súťaží vo finále viacboja žien; boli udelené medaily.)
Živé vysielanie: 5:50 hod
Pozriem si to neskôr: NBC, 7-10: 30 hod.

Nedeľa 1. augusta

Finále mužov a žien (Muži: Podlahové cvičenia a Hruškový kôň, Ženy: Vault a Nerovnomerné tyče; medaily udeľované.)
Živé vysielanie: 3 hod
Pozriem si to neskôr: NBC, 9:45 – 17:00, 18:00 – 30:30

Pondelok 2. augusta

Finále mužov a žien (Muži: prstene a trezor, ženy: cvičenie na podlahe; medaily udelené.)
Živé vysielanie: 3 hod
Pozriem si to neskôr: NBC, 11:00-16:00, 7-10: 30 hod.

Utorok 3. augusta

Finále mužov a žien (Muži: bradlá a horný nosník, ženy: kladina; udelené medaily).
Živé vysielanie: 3 hod
Pozriem si to neskôr: NBC, 11:00-16:00, 7-10: 30 hod.

Zdroje: NBCOlympics.comA Today.comA Olympics.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *